See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mebli i wyposażenia wraz z rozładunkiem, wniesieniem oraz montażem do Coll. Anatomicum UMP w podziale na 2 części
Beschreibung: 1. Dostawa mebli i wyposażenia wraz z rozładunkiem, wniesieniem oraz montażem do Coll. Anatomicum UMP w podziale na 2 części 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załącznikach 3.1 dla cz.1 oraz 3.2 dla cz. 2 Dodatkowy opis wymagań dla części 1 i 2 zawiera załącznik 3A do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 174831-2026
Interne Kennung: PN-11/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 1 PZP wyznacza skrócony termin składania ofert ponieważ opublikował wstępne ogłoszenie informacyjnego o zamówieniu. Wstępne ogłoszenie zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej dnia 18.06.2025 r. pod numerem Dz. U. 2025/S 115- 393948.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa mebli i wyposażenia wraz z rozładunkiem, wniesieniem oraz montażem do Coll. Anatomicum UMP w podziale na 2 części (część 2)
Beschreibung: Dostawa mebli i wyposażenia wraz z rozładunkiem, wniesieniem oraz montażem do Coll. Anatomicum UMP - Część 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku 3.2 dla cz. 2 Dodatkowy opis wymagań dla części 2 zawiera załącznik 3A do SWZ
Interne Kennung: PN-11/26 Część 2