2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Diagnostika a bezplatná výpůjčka přístroje pro multiplex PCR diagnostiku specifických nukleových kyselin, bakterií, virů, kvasinek či parazitů a antimikrobiálních genů“
Beschreibung: Předmětem tohoto zadávacího řízení je zajištění průběžných dodávek reagencií a diagnostik pro provoz multiplex POCT analyzátoru po dobu platnosti Rámcové kupní smlouvy (Příloha č. 4 ZD) a bezplatnou výpůjčku 1 kusu multiplex POCT analyzátoru s kapacitou na 2 vzorky současně (dále jen „analyzátor“) s příslušenstvím včetně připojení do LIS a včetně plné servisní podpory po celu dobu platnosti Smlouvy o výpůjčce analyzátoru (Příloha č. 5 ZD).
Interne Kennung: 011/KS/2026/OŘ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: v souladu s ustanovením § 56 ZZVZ
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33694000 Diagnostika
5. Los
Los: LOT-0001