See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa leków, w tym do programów lekowych oraz innych produktów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: sukcesywna dostawa do siedziby Zamawiającego – APTEKA i/lub DZIAŁ FARMACJI - (wraz z transportem i rozładunkiem w lokalu we wskazanym przez pracownika pomieszczeniu) produktów wymieniowych asortymentowo i ilościowo w formularzu asortymentowo-cenowym (zestawy od 1 do 3) stanowiącym załączniki nr 2 do SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji określa: a) formularz oferty, który stanowi załącznik nr 1 do SWZ, b) szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa formularz asortymentowo-cenowy (zestawy od 1 do 3), który stanowi załączniki nr 2 do SWZ, c) projekt umowy, której wzór stanowi załącznik nr 8 do SWZ. 3. Miejscem realizacji dostaw będzie: a. Szpital Pulmonologiczno-Reumatologiczny w Kup, ul. Karola Miarki 14, 46-082 Kup – lokal Apteki Szpitalnej – III p. budynek główny Szpitala w Kup, b. Szpital Rehabilitacyjny w Pokoju, ul. Namysłowska 22, 46-034 Pokój – lokal Działu Farmacji – budynek główny Szpitala w Pokoju. 4. Każdorazowe zamówienie leków opatrzone będzie wskazaniem miejsca dostawy tzn.: dostawa do APTKI SZPITALNEJ w Kup, bądź dostawa do DZIAŁU FARMACJI w Pokoju. 5. Dostawy przedmiotu zamówienia winny odbywać się sukcesywnie, w pozycjach asortymentowych i ilościach wynikających z bieżących potrzeb Zamawiającego, po uprzednim zgłoszeniu zamówienia na adres mailowy Wykonawcy. 6. Dostawy winny odbywać się transportem Wykonawcy i na jego koszt. Wniesienie towaru do magazynu leży po stronie Wykonawcy. Zamawiający oczekuje dostaw poszczególnych partii towarów do wskazanych lokalizacji w ust. 3. 7. Każdorazowa dostawa w trybie planowym następuje w czasie do 24 godzin liczonych od momentu złożenia zamówienia, w godzinach od 7: 30 do 14: 00. W przypadku leków biologicznych oraz płynów infuzyjnych dopuszcza się dostawę w czasie do 48 godzin liczonych od momentu złożenia zamówienia. 8. Jeżeli każdorazowa dostawa w trybie planowym będzie wypadała w dniu wolnym od pracy lub poza godzinami pracy Apteki Szpitalnej/ Działu Farmacji Szpitalnej Zamawiającego, jej realizacja nastąpi w pierwszym dniu roboczym po wyznaczonym terminie. Za dni robocze Strony rozumieją dni od poniedziałku do piątku z wyłączeniem sobót i dni ustawowo wolnych od pracy. 9. Każdorazowa dostawa w trybie pilnym („CITO”), składanego w sytuacji zagrożenia zdrowia lub życia pacjenta Zamawiającego, następuje w czasie do 12 godzin liczonych od momentu złożenia zamówienia. Z dostaw w trybie CITO wyłącza się płyny infuzyjne i leki do programów lekowych. 10. Jeżeli każdorazowa dostawa w trybie pilnym („CITO”) będzie wypadała w dniu wolnym od pracy lub poza godzinami pracy Apteki Szpitalnej/ Działu Farmacji Szpitalnej Zamawiającego prawo do kontaktu z Wykonawcą w zakresie uzgodnienia szczegółów dostawy oraz odbioru należy dla upoważnionego pracownika Oddziału Zamawiającego, dla którego lek będzie dostarczany. 11. Ilości produktów, podane w formularzu cenowym, stanowiące przewidywany zakres dostaw w okresie 10 miesięcy od daty wejścia w życie umowy – mają charakter orientacyjny – stanowią ilości szacunkowe a faktyczna ilość i zakres dostaw wynikać będzie z bieżących potrzeb Zamawiającego. Podane w formularzu cenowym orientacyjne ilości będą stanowić podstawę do ustalenia ceny ofertowej, a w przypadku oferty najkorzystniejszej do określenia orientacyjnej wartości umowy. 12. Rzeczywista ilość produktów, zlecona do dostawy w ww. okresie może różnić się od ilości określonych w formularzu cenowym. Zamawiający zapłaci za ilości rzeczywiście zamówionych i dostarczonych produktów, przy zastosowaniu cen jednostkowych określonych w ofercie – formularzu cenowym. 13. Zamawiający wyraża zgodę na wycenę produktów dostępnych na jednorazowe zezwolenie Ministra Zdrowia w sytuacji, jeśli aktualnie tylko takie produkty są dostępne na rynku. 14. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia: 1) wskazania terapeutyczne leku według Charakterystyki Produktu Leczniczego powinny być zgodne z charakterystyką produktu leczniczego dla odpowiedniego leku referencyjnego (oryginalnego), 2) leki do programów lekowych muszą posiadać kod EAN wymieniony aktualnym Obwieszczeniu Ministra Zdrowia w sprawie refundowanych leków, 3) dla leków do programów lekowych - dostarczenie przy pierwszej dostawie aktualnych kart charakterystyki w formie elektronicznej – preferowany plik PDF, 15. Zamawiający wymaga wyceny wszystkich pozycji w danym zadaniu. 16. Zamawiający nie dopuszcza możliwości pominięcia i nie skalkulowania jakiejkolwiek pozycji. W przypadku braku danego leku na rynku wskutek zaprzestania jego produkcji, braku harmonizacji lub czasowego braku spowodowanego innymi powodami, Zamawiający wymaga aby Wykonawca zaproponował lek równoważny a gdy takiego nie ma aby podał ostatnią cenę sprzedaży udokumentowaną przez producenta oraz dopisał uwagę o jego braku. 17. Zamawiający dopuszcza: 1) wycenę leków równoważnych pod względem składu chemicznego, właściwości i dawki (w tym jednakowych wskazań do podania, zgodnych z charakterystyką produktu leczniczego), lecz różniący się postacią przy zachowaniu tej samej drogi podania, tj. zamianę: a) postaci leków w tabletkach na inne formy stałe leku to jest tabletki powlekane, kapsułki, kapsułki twarde, drażetki; b) leków pozajelitowych na tożsame postacie leków, t.j.: płyny d/wstrzyk., płyny d/infuzji, r-ry d/infuzji, koncentraty d/sporz. płynów d/wstrzyk. lub d/infuzji, proszki d/sporz. płynów d/wstrzyk. lub d/infuzji, 2) zamianę fiolek na ampułki i odwrotnie, zamianę butelek na worki, pojemniki i odwrotnie, 3) opakowania leków o innej niż podana, lecz zbliżonej wielkości - zapotrzebowanie na dany lek powinno być wówczas odpowiednio przeliczone na ilość opakowań do pełnego opakowania w górę.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692500 Injizierbare Lösungen, 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zestaw nr 1
Beschreibung: ZESTAW nr 1 – 23 pozycje różnych produktów farmaceutycznych i leczniczych
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje wznowień ani opcji
Los: LOT-0002
Titel: Zestaw nr 2
Beschreibung: ZESTAW nr 2 – 8 pozycji płynów dożylnych
Haupteinstufung (cpv): 33692500 Injizierbare Lösungen
Los: LOT-0003
Titel: Zestaw nr 3, poz. 1
Beschreibung: Zestaw nr 3, poz. 1 - BECLOMETASONI DIPROPIONAS, FORMOTEROLI FUMARAS, GLYCOPYRRONIUM
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
Los: LOT-0004
Titel: Zestaw nr 3, poz. 2
Beschreibung: Zestaw nr 3, poz. 2 - DENOSUMABUM
Los: LOT-0005
Titel: Zestaw nr 3, poz. 3
Beschreibung: Zestaw nr 3, poz. 3 - FORMOTEROLI FUMARAS, GLYCOPYRRONIUM, BUDESONIDUM
Los: LOT-0006
Titel: Zestaw nr 3, poz. 4
Beschreibung: Zestaw nr 3, poz. 4 - NINTEDANIB
Los: LOT-0007
Titel: Zestaw nr 3, poz. 5
Beschreibung: Zestaw nr 3, poz. 5 - SMOFKABIVEN PERIPHERAL EMULSJA
Los: LOT-0008
Titel: Zestaw nr 3, poz. 6
Beschreibung: Zestaw nr 3, poz. 6 - SMOFKABIVEN LOW OSMO PERIPHERAL EMULSJA
Los: LOT-0009
Titel: Zestaw nr 3, poz. 7
Beschreibung: Zestaw nr 3, poz. 7 - SMOFKABIVEN ETRA NITROGEN EMULSJA
Los: LOT-0010
Titel: Zestaw nr 3, poz. 8
Beschreibung: Zestaw nr 3, poz. 8 – FILGOTINIBUM
Los: LOT-0011
Titel: Zestaw nr 3, poz. 9
Beschreibung: Zestaw nr 3, poz. 9 - ROMOSOZUMABUM
Los: LOT-0012
Titel: Zestaw nr 3, poz. 10
Beschreibung: Zestaw nr 3, poz. 10 - TOXINUM BOTULINICUM TYP A
Los: LOT-0013
Titel: Zestaw nr 3, poz. 11
Beschreibung: Zestaw nr 3, poz. 11 - AQUA PRO INJECTIONE POJEMNIK 250 ML
Los: LOT-0014
Titel: Zestaw nr 3, poz. 12
Beschreibung: Zestaw nr 3, poz. 12 - AQUA PRO INJECTIONE POJEMNIK 500 ML
Los: LOT-0015
Titel: Zestaw nr 3, poz. 13
Beschreibung: Zestaw nr 3, poz. 13 - AQUA PRO INJECTIONE POJEMNIK 1000 ML
Los: LOT-0016
Titel: Zestaw nr 3, poz. 14
Beschreibung: Zestaw nr 3, poz. 14 - DEXTRANUM
Los: LOT-0017
Titel: Zestaw nr 3, poz. 15
Beschreibung: Zestaw nr 3, poz. 15 - GLUCOSUM 5 % BUTELKA 250 ML
Los: LOT-0018
Titel: Zestaw nr 3, poz. 16
Beschreibung: Zestaw nr 3, poz. 16 - GLUCOSUM 5 % BUTELKA 500 ML
Los: LOT-0019
Titel: Zestaw nr 3, poz. 17
Beschreibung: Zestaw nr 3, poz. 17 - GLUCOSUM 10 % BUTELKA 250 ML
Los: LOT-0020
Titel: Zestaw nr 3, poz. 18
Beschreibung: Zestaw nr 3, poz. 18 - GLUCOSUM 10 % BUTELKA 500 ML
Los: LOT-0021
Titel: Zestaw nr 3, poz. 19
Beschreibung: Zestaw nr 3, poz. 19 - GLUCOSI 5 % + NATRII CHLORATI 0,9 % POJEMNIK 250 ML
Los: LOT-0022
Titel: Zestaw nr 3, poz. 20
Beschreibung: Zestaw nr 3, poz. 20 - GLUCOSI 5 % + NATRII CHLORATI 0,9 % POJEMNIK 500 ML
Los: LOT-0023
Titel: Zestaw nr 3, poz. 21
Beschreibung: Zestaw nr 3, poz. 21 - MANNITOLUM 20 % BUTELKA 250 ML