347533-2025 - Wettbewerb
Polen – Bratöfen – Dostawa pakietów rusztowin oraz płyt narożnych osłonowych na potrzeby Zakładu Termicznego Przekształcania Odpadów w Krakowie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa pakietów rusztowin oraz płyt narożnych osłonowych na potrzeby Zakładu Termicznego Przekształcania Odpadów w Krakowie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa 420 fabrycznie nowych pakietów rusztowin N4, 70 fabrycznie nowych pakietów rusztowin N3, płyt narożnych osłonowych giętych o wymiarze 297x378 w ilości 32 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik 1 do SWZ.
Interne KennungOZP-271-PN-2/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39711410 Bratöfen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42320000 Abfallverbrennungsöfen
5. Los
LosLOT-0001