347533-2026 - Wettbewerb
Polen – Server – Przetarg nieograniczony na dostawę serwera dla Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Radomiu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzetarg nieograniczony na dostawę serwera dla Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Radomiu
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego serwera dla Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Radomiu w konfiguracji wskazanej przez Zamawiającego zgodnie z szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungZZP.260.62.2026.MR
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
LosLOT-0001
TitelPrzetarg nieograniczony na dostawę serwera dla Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Radomiu.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego serwera dla Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Radomiu w konfiguracji wskazanej przez Zamawiającego zgodnie z szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.Wykonawca zobowiązany jest ponadto do realizacji zamówienia zgodnie z postanowieniami umowy zawartymi w załączniku nr 2 do SWZ - Umowa – Projekt na dostawę fabrycznie nowego serwera dla Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Radomiu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ. Klauzula informacyjna RODO: Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych zawarta jest w rozdz. XXIII SWZ. Pozostałe informacje: 1. Wykonawca przystępujący do postępowania zobowiązany jest do wniesienia wadium w wysokości 3000,00 PLN przed upływem terminu składania ofert. 2. W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym a wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl. 3. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Ofertę należy złożyć poprzez Platformę e-Zamówienia zlokalizowaną pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl/ wraz z wszystkimi oświadczeniami i dokumentami wymaganymi w SWZ . 4. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych.5. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 6. Zamawiający nie przewiduje zawarcia umowy ramowej. 7. Zamawiający nie przewiduje obowiązku wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 8. Zamawiający nie przewiduje zamówień, o których mowa w art. 214 ust 1 pkt 7 i 8 ustawy Pzp. 9. Zamawiający nie Wymaga przeprowadzenia przez Wykonawce wizji lokalnej lub sprawdzenia przez niego dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia, o których mowa w art. 131 ust. 2 ustawy Pzp. 10. Zamawiający nie przewiduje odwróconej kolejności oceny ofert, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp. 11. Zamawiający nie przewiduje wyboru najkorzystniejszej oferty z zastosowaniem aukcji elektronicznej. 12. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. 13. Zamawiający nie przewiduje wymagań w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy Pzp. 14. Zamawiający nie przewiduje wymagań w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp. 15. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 16. Zamawiający nie wymaga obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawce kluczowych zadań zgodnie z art. 60 i art. 121 ustawy Pzp. 17. Zamawiający nie stawia wymogu lub możliwości złożenia oferty w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia katalogów elektronicznych do oferty, w sytuacji określonej w art. 93 ustawy Pzp.