See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Usługi sprzątania pływalni miejskich należących do Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzątania dwóch pływalni miejskich należących do Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji. Zamówienie podzielone jest na dwie części: - część nr 1: Usługi sprzątania Pływalni Miejskiej Atlantis (os. Batorego 101 w Poznaniu). - część nr 2: Usługi sprzątania Pływalni Miejskiej Winogrady (os. Zwycięstwa 124 w Poznaniu) 2. Usługi sprzątania realizowane będą w każdy dzień tygodnia, w godzinach wskazanych w załączniku nr 9 do SWZ. Zamawiający wymaga aby w każdej godzinie świadczenia usługi: pracowała minimum jedna osoba. Zamawiający będzie informował Wykonawcę najpóźniej do 15 dnia każdego miesiąca o przewidywanych dniach wolnych w kolejnym miesiącu, w których Wykonawca nie będzie świadczył usług sprzątania.
Interne Kennung: ZP.240.73.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługi sprzątania Pływalni Miejskiej Atlantis
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 9a do SWZ.
Interne Kennung: część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Usługi sprzątania Pływalni Miejskiej Winogrady
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 9b do SWZ.
Interne Kennung: część nr 2