2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa systemu mroźni i chłodni automatycznej na potrzeby magazynów krwi i jej składników w Dziale Ekspedycji w budynku głównym Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu z kompleksową adaptacją pomieszczeń
Beschreibung: Dostawa systemu mroźni i chłodni automatycznej na potrzeby magazynów krwi i jej składników w Dziale Ekspedycji w budynku głównym Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu z kompleksową adaptacją pomieszczeń. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawiera Formularz Nr 1 i Załącznik Nr 1 oraz ich ewentualne modyfikacje stanowiące integralną część niniejszej SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42500000 Kühl- und Lüftungseinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42530000 Teile von Kühl- und Tiefkühlvorrichtungen sowie Wärmepumpen, 42530000 Teile von Kühl- und Tiefkühlvorrichtungen sowie Wärmepumpen, 42531000 Teile von Kühlvorrichtungen, 42532000 Teile von Tiefkühlvorrichtungen, 45000000 Bauarbeiten, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dostawa systemu mroźni i chłodni automatycznej na potrzeby magazynów krwi i jej składników w Dziale Ekspedycji w budynku głównym Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu z kompleksową adaptacją pomieszczeń. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawiera Formularz Nr 1 i Załącznik Nr 1 oraz ich ewentualne modyfikacje stanowiące integralną część niniejszej SWZ