See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wymiana stopnia kierowniczego RADAX części SP turbiny DKY5-6n41B bloku nr 14 oraz wykonanie badań diagnostycznych łopatek i wrębów ostatnich stopni L-0 wirników NP turbin DKY5-6n41B blok nr 14, oraz wirników turbin 18K390/18K394 na blokach nr 5,6,7, dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów
Beschreibung: Wymiana stopnia kierowniczego RADAX części SP turbiny DKY5-6n41B bloku nr 14 oraz wykonanie badań diagnostycznych łopatek i wrębów ostatnich stopni L-0 wirników NP turbin DKY5-6n41B blok nr 14, oraz wirników turbin 18K390/18K394 na blokach nr 5,6,7, dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów
Interne Kennung: POST/GEK/CSS/FZR-ELB/00422/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen
5. Los
Los: LOT-0001