See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy materiałów opatrunkowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy materiałów opatrunkowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Formularz asortymentowo-cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Dodatkowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa Wzór umowy stanowiący Załącznik nr 5 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 624170-2025
Interne Kennung: BZP.38.382-31.25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - Plastry i przylepce
Interne Kennung: Pakiet nr 1 - Plastry i przylepc
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 - Plastry, przylepce i kompres oczny
Interne Kennung: Pakiet nr 2 - Plastry, przylepce i kompres oczny
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 - Przylepiec tkaninowy na szpuli oraz do zamykania brzegów ran
Interne Kennung: Pakiet nr 3 - Przylepiec tkaninowy na szpuli oraz do zamykania brzegów ran
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 – Opatrunki zabezpieczające
Interne Kennung: Pakiet nr 4 – Opatrunki zabezpieczające
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 – Opatrunek z siatki
Interne Kennung: Pakiet nr 5 – Opatrunek z siatki
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 - Opatrunki do mocowania kaniul
Interne Kennung: Pakiet nr 6 - Opatrunki do mocowania kaniul
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 – Folie operacyjne
Interne Kennung: Pakiet nr 7 – Folie operacyjne
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8 - Bandaże
Interne Kennung: Pakiet 8 - Bandaże
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 – Kompresy neurochirurgiczne
Interne Kennung: Pakiet nr 9 – Kompresy neurochirurgiczne
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10 – Kompresy z włóknin I
Interne Kennung: Pakiet nr 10 – Kompresy z włóknin I
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11 – Kompres z bawełny A
Interne Kennung: Pakiet nr 11 – Kompres z bawełny A
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12 – Kompresy z bawełny B
Interne Kennung: Pakiet nr 12 – Kompresy z bawełny B
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13 – Tupfery i setony
Interne Kennung: Pakiet nr 13 – Tupfery i setony
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14 – Kompresy celulozowe
Interne Kennung: Pakiet nr 14 – Kompresy celulozowe
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15 – Serwety operacyjne I
Interne Kennung: Pakiet nr 15 – Serwety operacyjne I
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16 – Opatrunki specjalistyczne I
Interne Kennung: Pakiet nr 16 – Opatrunki specjalistyczne I
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17 – Opatrunki specjalistyczne II
Interne Kennung: Pakiet nr 17 – Opatrunki specjalistyczne II
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18 – Opatrunki specjalistyczne III
Interne Kennung: Pakiet nr 18 – Opatrunki specjalistyczne III