2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie badania ewaluacyjnego pn. Ewaluacja instrumentów terytorialnych wdrażanych w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie badania ewaluacyjnego pn. Ewaluacja instrumentów terytorialnych wdrażanych w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027. 2. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi załącznik nr 1D do swz i będzie on wprowadzony jako załącznik nr 1 do umowy w sprawie zamówienia publicznego. 3. Warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy w sprawie zamówienia publicznego – wzorze umowy i stanowią załącznik nr 1C do swz (zwane są dalej wzorem umowy). 4. Zamawiający określa, że wykonawca będzie zobowiązany do przeniesienia na Zamawiającego autorskich praw majątkowych do wykonanych utworów, zgodnie z umową. 5. Zamawiający stosownie do dyspozycji wynikającej z art. 95 ustawy określa, że nie wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia. 6. Przedmiot zamówienia jest współfinansowany ze środków UE w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027. 7. Wartość zamówienia netto (bez podatku od towarów i usług) wynosi: 192 515,97 zł. 8. Zamówienie należy wykonać w terminie do 270 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy, z uwzględnieniem następujących terminów: 1) wykonania badania ewaluacyjnego pn. Ewaluacja instrumentów terytorialnych wdrażanych w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027 nie później niż w terminie do 120 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy, 2) przeprowadzenia jednej prezentacji wyników badania ewaluacyjnego, o którym mowa w pkt 1 w terminie do 150 dni od dnia zakończenia badania ewaluacyjnego, jednak nie później niż do 270 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy.
Interne Kennung: RR-X.272.9.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający opublikował wstępne ogłoszenie informacyjne, o którym mowa w art. 89 ustawy Pzp zawierające wszystkie informacje wymagane dla ogłoszenia o zamówieniu, w zakresie, w jakim były one dostępne w chwili publikacji wstępnego ogłoszenia informacyjnego, które zostało przekazane do publikacji Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej i zamieszczone na stronie internetowej Zamawiającego na co najmniej 35 dni i nie więcej niż 12 miesięcy przed dniem przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej. Wstępne ogłoszenie informacyjne zostało przekazane do publikacji w dniu 29.01.2026 r. i opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej pod numerem: 2026/S 21-71184 z dnia 30.01.2026 r. Numer publikacji ogłoszenia: 71184-2026, Numer wydania Dz.U. S: 21/2026, Data publikacji: 30/01/2026.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79300000 Markt- und Wirtschaftsforschung; Umfragen und Statistiken
5. Los
Los: LOT-0001