2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej na obszarze PGE Dystrybucja S.A. Oddział Zamość dla potrzeb NOSG
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej na obszarze PGE Dystrybucja S.A. Oddział Zamość na warunkach określonych w ustawie z dn. 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (t.j. Dz. U. z 2026, poz. 43) oraz wydanymi na jej podstawie aktami wykonawczymi do obiektów (punktów poboru), realizowaną na podstawie umowy sprzedaży, o której mowa w art. 5 ust. 1 i ust. 2, pkt 1 tej ustawy. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia Zamawiającego (zał. nr 2A-2E do SWZ).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Z postępowania o udzieleni zamówienia wyklucza się również Wykonawcę na podstawie:1)art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), dalej: rozporządzenie 833/2014, w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1), dalej: rozporządzenie 2022/576;2)art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz. U. 2025 poz. 514 z późn. zm.).1. Wykonawcy, którzy ubiegają się wspólnie o udzielenie zamówienia, zobowiązani są do ustanowienia Pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. W takim przypadku do oferty należy dołączyć dokument potwierdzający ustanowienie pełnomocnika/lidera konsorcjum. Pełnomocnictwo musi zawierać pełną nazwę wszystkich uczestników konsorcjum oraz musi być sporządzone zgodnie z rozdz. IX ust. 1 pkt 1.4. 2.Badanie braku podstaw do wykluczenia i spełnianie warunków udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia przeprowadzane będzie w odniesieniu do każdego z Wykonawców występujących wspólnie. 3.W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie oświadczenia, o których mowa w rozdz. VI pkt 1.1 SWZ składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie. Oświadczenie to potwierdza brak podstaw do wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu. 4.Warunek dotyczący uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej jest spełniony jeżeli co najmniej jeden z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia posiada uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej i realizuje dostawy lub usługi, do których realizacji te uprawnienia są wymagane. W takim przypadku Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia składają wraz z ofertą oświadczenie, z którego wynika które, dostawy lub usługi wykonają poszczególni Wykonawcy. 5.Wspólnicy spółki cywilnej są traktowani jak Wykonawcy składający ofertę wspólną i mają do nich zastosowanie zasady określone w niniejszym rozdziale. 6.Wszelka korespondencja prowadzona będzie wyłącznie z Pełnomocnikiem. 1.Wykonawca mający siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej zamiast dokumentu, o którym mowa w rozdziale VI pkt 1.3 lit. e) SWZ składa dokument lub dokumenty wystawione w kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument dotyczy, potwierdzające, że nie otwarto jego likwidacji, nie ogłoszono upadłości, jego aktywami nie zarządza likwidator lub sąd, nie zawarł układu z wierzycielami, jego działalność gospodarcza nie jest zawieszona ani nie znajduje się on w innej tego rodzaju sytuacji wynikającej z podobnej procedury przewidzianej w przepisach miejsca wszczęcia tej procedury. 2.Wykonawca mający siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej zamiast dokumentu, o którym mowa w rozdziale VI pkt 1.3 lit. b) składa informację z odpowiedniego rejestru, takiego jak rejestr sądowy, albo, w przypadku braku takiego rejestru, inny równoważny dokument wydany przez właściwy organ sądowy lub administracyjny kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument dotyczy w zakresie, o którym mowa w pkt 1.3 lit. b). 3.Dokumenty, o których mowa w ust. 1 powinny być wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed ich złożeniem. 4.Dokumenty, o których mowa w ust. 2 powinny być wystawione nie wcześniej niż 6 miesięcy przed ich złożeniem. 5.Jeżeli w kraju w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument dotyczy nie wydaje się dokumentów, o których mowa w ust. 1, zastępuje się je dokumentem zawierającym odpowiednio oświadczenie Wykonawcy, ze wskazaniem osoby albo osób uprawnionych do jego reprezentacji, lub oświadczenie osoby, której dokument miał dotyczyć, złożone pod przysięgą, lub, jeżeli w kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument dotyczy nie ma przepisów o oświadczeniu pod przysięgą, złożone przed organem sądowym lub administracyjnym, notariuszem, organem samorządu zawodowego lub gospodarczego, właściwym ze względu na siedzibę lub miejsce zamieszkania Wykonawcy lub miejsce zamieszkania osoby, której dokument miał dotyczyć. Przepis ust. 3 stosuje się. 6.Jeżeli w kraju w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument dotyczy nie wydaje się dokumentów, o których mowa w ust. 2 lub gdy dokumenty te nie odnoszą się do wszystkich przypadków, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 4 ustawy, zastępuje się je odpowiednio w całości lub w części dokumentem zawierającym odpowiednio oświadczenie Wykonawcy, ze wskazaniem osoby albo osób uprawnionych do jego reprezentacji, lub oświadczenie osoby, której dokument miał dotyczyć, złożone pod przysięgą, lub, jeżeli w kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument dotyczy nie ma przepisów o oświadczeniu pod przysięgą, złożone przed organem sądowym lub administracyjnym, notariuszem, organem samorządu zawodowego lub gospodarczego, właściwym ze względu na siedzibę lub miejsce zamieszkania Wykonawcy. Przepis ust. 4 stosuje się.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ I – grupa taryfowa C24 – dostawa energii elektrycznej do Komendy NOSG w Chełmie oraz Placówek SG w Zbereżu, Dołhobyczowie, Hrubieszowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej na obszarze PGE Dystrybucja S.A. Oddział Zamość na warunkach określonych w ustawie z dn. 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (t.j. Dz. U. z 2026, poz. 43) oraz wydanymi na jej podstawie aktami wykonawczymi do obiektów (punktów poboru), realizowaną na podstawie umowy sprzedaży, o której mowa w art. 5 ust. 1 i ust. 2, pkt 1 tej ustawy. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia Zamawiającego (zał. nr 2A SWZ).
Interne Kennung: CZĘŚĆ I – grupa taryfowa C24 sprawa 10/26
Menge: 1 492 786
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ II – grupa taryfowa C11 - dostawa energii elektrycznej do Placówek SG: w Lubyczy Królewskiej, Horodle, Włodawie, Woli Uhruskiej, Chłopiatynie, termowizyjnego systemu monitorowania obszaru w m. Siedliska, wież obserwacyjnych w m. Hniszów, Uchańka, Sobibór, Ślipcze, Liwcze, Machnów Nowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej na obszarze PGE Dystrybucja S.A. Oddział Zamość na warunkach określonych w ustawie z dn. 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (t.j. Dz. U. z 2026, poz. 43) oraz wydanymi na jej podstawie aktami wykonawczymi do obiektów (punktów poboru), realizowaną na podstawie umowy sprzedaży, o której mowa w art. 5 ust. 1 i ust. 2, pkt 1 tej ustawy. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia Zamawiającego (zał. nr 2B SWZ).
Interne Kennung: CZĘŚĆ II – grupa taryfowa C11 sprawa 10/26
Menge: 382 356
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ III – grupa taryfowa C21 – dostawa energii elektrycznej do kontenera elektryczno-teletechnicznego w m. Włodawa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej na obszarze PGE Dystrybucja S.A. Oddział Zamość na warunkach określonych w ustawie z dn. 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (t.j. Dz. U. z 2026, poz. 43) oraz wydanymi na jej podstawie aktami wykonawczymi do obiektów (punktów poboru), realizowaną na podstawie umowy sprzedaży, o której mowa w art. 5 ust. 1 i ust. 2, pkt 1 tej ustawy. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia Zamawiającego (zał. nr 2C SWZ).
Interne Kennung: CZĘŚĆ III – grupa taryfowa C21 sprawa 10/26
Menge: 181 008
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ IV – grupa taryfowa C12A - dostawa energii elektrycznej do Placówek SG w Kryłowie i Skryhiczynie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej na obszarze PGE Dystrybucja S.A. Oddział Zamość na warunkach określonych w ustawie z dn. 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (t.j. Dz. U. z 2026, poz. 43) oraz wydanymi na jej podstawie aktami wykonawczymi do obiektów (punktów poboru), realizowaną na podstawie umowy sprzedaży, o której mowa w art. 5 ust. 1 i ust. 2, pkt 1 tej ustawy. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia Zamawiającego (zał. nr 2D SWZ).
Interne Kennung: CZĘŚĆ IV – grupa taryfowa C12A sprawa 10/26
Menge: 106 522
Los: LOT-0005
Titel: CZĘŚĆ V – grupa taryfowa G11 - dostawa energii elektrycznej do budynków mieszkalnych SG w: Horodle, Kryłowie, Woli Uhruskiej, Skryhiczynie, Dołhobyczowie, Chłopiatynie, i Hrubieszowie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej na obszarze PGE Dystrybucja S.A. Oddział Zamość na warunkach określonych w ustawie z dn. 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (t.j. Dz. U. z 2026, poz. 43) oraz wydanymi na jej podstawie aktami wykonawczymi do obiektów (punktów poboru), realizowaną na podstawie umowy sprzedaży, o której mowa w art. 5 ust. 1 i ust. 2, pkt 1 tej ustawy. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia Zamawiającego (zał. nr 2E SWZ).
Interne Kennung: CZĘŚĆ V – grupa taryfowa G11 sprawa 10/26
Menge: 8 060