2. Verfahren
Verfahren
Titel: eHRM- en Payrollsysteem inclusief payroll dienstverlening
Beschreibung: In dit Beschrijvend document staat informatie over de Europese aanbesteding van het eHRM- en payrollsysteem en inclusief payrolldienstverlening (hierna het Systeem) voor Stichting Pantar Amsterdam (hierna Pantar). Pantar wenst een Overeenkomst te sluiten met één ondernemer. In dit document en de overige Aanbestedingsstukken vindt u meer over wat we willen bereiken en waarom, en wat we hierbij belangrijk vinden. En u leest hoe we precies te werk gaan en wat de spelregels zijn. 2.900.000 inclusief alle verlengingsopties
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie beschrijvend document 2.900.000 inclusief verlengingsopties
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsopties