2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aflibercept
Beschreibung: De aanbestedende overheid wenst een raamovereenkomst te sluiten voor de aankoop van aflibercept voor een periode van één jaar en driemaal stilzwijgend verlengbaar voor telkens één jaar.
Interne Kennung: PPP09K-3769/6223/AZD_25_520H
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: AZD_25_520H_1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP09K-3769/6223/AZD_25_520H
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33600000 Farmaceutische producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: AZD_25_520H_1