347757-2025 - Wettbewerb
Belgien – Computeranlagen und Zubehör – Klantenbeurtsysteem Solidaris
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKlantenbeurtsysteem Solidaris
BeschreibungDeze opdracht betreft de aanstelling van een ondernemer dewelke de diverse Solidaris ziekenfondsen zal voorzien van een klantenbeurtsysteem + toebehoren dat compatibel moet zijn met het reeds beschikbare QWave platform.
Interne Kennung2025/005 WILS
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
Titel2025/005 WILS - 1
Interne Kennung1