2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka nábytku pro budovu CU Fakulty umění
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka a montáž nábytku (kancelářské stoly a kontejnery) do budovy CU Fakulty umění Ostravské univerzity, včetně dopravy. Veškeré náklady spojené s těmito činnostmi budou zahrnuty v ceně díla. Bližší podrobnosti vztahující se k předmětu veřejné zakázky jsou dále uvedeny v přílohách zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 35/90162/VZ/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39100000 Möbel, 39130000 Büromöbel
5. Los
Los: LOT-0001