See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa serwerów stelażowych wraz z Oprogramowaniem standardowym i Oprogramowaniem centralnym oraz gwarancją
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa serwerów stelażowych wraz z Oprogramowaniem standardowym i Oprogramowaniem centralnym oraz gwarancją. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Tom III SWZ - OPZ oraz Tom II SWZ - PPU.
Vorherige Bekanntmachung: 115253-2026
Interne Kennung: PN/41/25/HYDB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa serwerów stelażowych wraz z Oprogramowaniem standardowym i Oprogramowaniem centralnym oraz gwarancją cz. 1
Beschreibung: Część 1: 1 Przedmiotem zamówienia jest: a) w ramach zamówienia podstawowego dostawa wraz z rozładunkiem do miejsca wskazanego przez Zamawiającego 40 szt. serwerów stelażowych x86-64 (C.PSR.R.X.86.1) wraz z Oprogramowaniem standardowym i Oprogramowaniem centralnym oraz gwarancją producenta, b) w ramach opcji dostawa wraz z rozładunkiem do miejsca wskazanego przez Zamawiającego 40 szt. serwerów stelażowych x86-64 (C.PSR.R.X.86.1) wraz z Oprogramowaniem standardowym i Oprogramowaniem centralnym oraz gwarancją producenta, 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Tom III SWZ - OPZ oraz Tom II SWZ - PPU.
Interne Kennung: PN/41/25/HYDB cz. 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1.Zamawiający w ramach niniejszego postępowania przewiduje opcję. 2. W ramach opcji dostawa wraz z rozładunkiem do miejsca wskazanego przez Zamawiającego 40 szt. serwerów stelażowych x86-64 (C.PSR.R.X.86.1) wraz z Oprogramowaniem standardowym i Oprogramowaniem centralnym oraz gwarancją producenta. 3. Szczegółowe informacje dot. opcji znajdują się w Tom II SWZ - PPU oraz Tom III SWZ - OPZ
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa serwerów stelażowych wraz z Oprogramowaniem standardowym i Oprogramowaniem centralnym oraz gwarancją cz. 2
Beschreibung: Część 2: 1 Przedmiotem zamówienia jest: a) w ramach zamówienia podstawowego dostawa wraz z rozładunkiem do miejsca wskazanego przez Zamawiającego 40 szt. serwerów stelażowych x86-64 (C.PSR.R.X.86.2) wraz z Oprogramowaniem standardowym i Oprogramowaniem centralnym oraz gwarancją producenta, b) w ramach opcji dostawa wraz z rozładunkiem do miejsca wskazanego przez Zamawiającego 40 szt. serwerów stelażowych x86-64 (C.PSR.R.X.86.2) wraz z Oprogramowaniem standardowym i Oprogramowaniem centralnym oraz gwarancją producenta. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Tom III SWZ - OPZ oraz Tom II SWZ - PPU.
Interne Kennung: PN/41/25/HYDB cz. 2
Beschreibung der Optionen: 1.Zamawiający w ramach niniejszego postępowania przewiduje opcję. 2. W ramach opcji dostawa wraz z rozładunkiem do miejsca wskazanego przez Zamawiającego 40 szt. serwerów stelażowych x86-64 (C.PSR.R.X.86.2) wraz z Oprogramowaniem standardowym i Oprogramowaniem centralnym oraz gwarancją producenta. 3. Szczegółowe informacje dot. opcji znajdują się w Tom II SWZ - PPU oraz Tom III SWZ - OPZ
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa serwerów stelażowych wraz z Oprogramowaniem standardowym i Oprogramowaniem centralnym oraz gwarancją cz. 3
Beschreibung: Część 3: 1 Przedmiotem zamówienia jest: a) w ramach zamówienia podstawowego dostawa wraz z rozładunkiem do miejsca wskazanego przez Zamawiającego 20 szt. serwerów stelażowych x86-64 (C.PSR.R.X.86.3) wraz z Oprogramowaniem standardowym i Oprogramowaniem centralnym oraz gwarancją producenta, b) w ramach opcji dostawa wraz z rozładunkiem do miejsca wskazanego przez Zamawiającego 20 szt. serwerów stelażowych x86-64 (C.PSR.R.X.86.3) wraz z Oprogramowaniem standardowym i Oprogramowaniem centralnym oraz gwarancją producenta, 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Tom III SWZ - OPZ oraz Tom II SWZ - PPU.
Interne Kennung: PN/41/25/HYDB cz. 3
Beschreibung der Optionen: 1.Zamawiający w ramach niniejszego postępowania przewiduje opcję. 2. W ramach opcji dostawa wraz z rozładunkiem do miejsca wskazanego przez Zamawiającego 20 szt. serwerów stelażowych x86-64 (C.PSR.R.X.86.3) wraz z Oprogramowaniem standardowym i Oprogramowaniem centralnym oraz gwarancją producenta,. 3. Szczegółowe informacje dot. opcji znajdują się w Tom II SWZ - PPU oraz Tom III SWZ - OPZ.