2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup taboru niskoemisyjnego dla transportu publicznego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności” - 1 szt.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa do miejsca wskazanego przez Zamawiającego - 1 szt., fabrycznie nowego, niskoemisyjnego autobusu międzymiastowego z napędem Diesla zgodnie z formularzem ofertowym, opisem przedmiotu zamówienia – zestawienie parametrów technicznych (załącznik nr 1 do oferty) oraz wymaganiami zawartymi w SWZ.
Interne Kennung: ZP.272.2.1.2025.KM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
5. Los
Los: LOT-0001