2. Verfahren
Verfahren
Titel: Koffie, thee & water
Beschreibung: Word jij onze leverancier voor koffie, thee en water ? In Hilversum zijn 22 koffieautomaten (2 soorten bonen), 16 waterdispensers (heet, gekoeld & ongekoeld) en in Den Haag 1 koffieautomaat. Jaarlijks worden uit de koffieautomaten ongeveer 475.000 consumpties gebruikt. De geraamde waarde voor deze opdracht bedraagt €3.000.000,- voor 8 jaar.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: In de selectiefase zal geen nadere selectie plaatsvinden. Alle aanmelders die voldoen aan de minimale eisen worden uitgenodigd voor het doen van een inschrijving.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Wij zoeken een leverancier voor het leveren van een dagelijkse complete full service dienstverlening voor koffie, thee en water. In Hilversum zijn 22 koffieautomaten (2 soorten bonen), 16 waterdispensers (heet, gekoeld & ongekoeld) en in Den Haag 1 koffieautomaat. Jaarlijks worden uit de koffieautomaten ongeveer 475.000 consumpties gebruikt.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Met de leverancier zal een overeenkomst worden afgesloten voor 3 + 2 + 2 + 1 jaar. De maximale looptijd is dus 8 jaar.