2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren van twee hoogwerkers
Beschreibung: De aanbesteding gaat om het leveren van twee hoogwerkers aan de gemeente Westerkwartier. De opdracht kent een eenmalig karakter. De aanbesteding gaat om het leveren van twee hoogwerkers aan de gemeente Westerkwartier. De opdracht kent een eenmalig karakter.
Interne Kennung: 1969266522
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44481000 Drehleitern
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
347883-2026 - Mededinging
Nederland – Hoogwerkers – Leveren van twee hoogwerkers
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Leveren van twee hoogwerkers
Interne identificatiecode: 1969266522
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44481000 Hoogwerkers
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1