2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nieuwbouw Voorgezet onderwijs campus Noordoostpolder
Beschreibung: De scope van deze aanbesteding betreft de realisatie van de Nieuwbouw Voorgezet onderwijs campus op basis van Technisch Ontwerp (TO) / bestek inclusief de realisatie van een deel van de buitenruimte - fase 2. Op basis van een Technisch Ontwerp/Bestek zoekt de Aanbestedende Dienst een aannemer voor de realisatiewerkzaamheden van de bouwkundige en installatietechnische werkzaamheden en voor het bouwrijp maken en de inrichting van het terrein. De aanbestedende dienst zoekt een opdrachtnemer die de volgende disciplines verenigd: • Installateur Elektrotechnisch (E) • Installateur Werktuigbouwkundig (W) • Aannemer Bouwkundig • Aannemer Buitenruime (t.b.v. fase 2) 1
Interne Kennung: 20260420231130
Verfahrensart: Wettbewerblicher Dialog
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45214000 Bauarbeiten für Schulen oder Forschungsanstalten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 20260420231130
Type of procedure: Competitive dialogue
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45210000 Building construction work
Additional classification (cpv): 45100000 Site preparation work, 45214000 Construction work for buildings relating to education and research, 45300000 Building installation work
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1