347919-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Lehrmittel – Leermiddelen PO
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLeermiddelen PO
BeschreibungHet volgende wordt verstaan onder leermiddelen en diensten welke relevant zijn voor het primair onderwijs die passen binnen de scope van deze opdracht: Leermethoden, gebruiks- en verbruiksartikelen, waaronder: • Leerpakketten (Leermethoden incl. software); • Educatieve software (zowel methode-gebonden als methode-onafhankelijke software); • Spel- en ontwikkelingsmateriaal; • Creativiteits- handvaardigheidsartikelen; • Kantoorartikelen en schoolartikelen; • Bijbehorende dienstverlening (zoals implementatie van methodes, voorzien in een webshop, voorlichting/training, advies en accountmanagement). De afname bedroeg in 2024 ongeveer € 180.000,- inclusief btw (€ 137.500,- leermiddelen/gebruiksmaterialen en € 42.000,- ICT-licenties.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1