2. Verfahren
Verfahren
Titel: Audiovisuele middelen
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding betreft het contracteren van één (1) leverancier voor het leveren, monteren, onderhouden en adviseren van audiovisuele middelen (zoals presentatieschermen, touchscreens en vergaderapparatuur). Let op: de schouw voor de inrichting van het Auditorium vindt plaats op dinsdag 27 januari om 10:00 uur. Uiterlijke aanmelddatum voor de schouw is vrijdag 23 januari. Zie ook de informatie in de aanbestedingsleidraad. De geraamde omvang van de Opdracht ligt rond de € 1.125.000, - excl. btw over een periode van 4 jaar. Genoemde omvang is gebaseerd op de afname van de laatste 4 jaar en prognose voor afname in de komende jaren.
Interne Kennung: 2026-INK-266-MH
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32321300 Audiovisueller Bedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte, 50300000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Personalcomputern, Büromaschinen, Fernmeldeanlagen und audiovisuellen Anlagen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding betreft het contracteren van één (1) leverancier voor het leveren, monteren, onderhouden en adviseren van audiovisuele middelen (zoals presentatieschermen, touchscreens en vergaderapparatuur). De geraamde omvang van de Opdracht ligt rond de € 1.125.000, - excl. btw over een periode van 4 jaar. Genoemde omvang is gebaseerd op de afname van de laatste 4 jaar en prognose voor afname in de komende jaren.
Interne Kennung: 1