See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Koksijde Golf ter Hille - uitbreiding 9 holes: archeologische opgraving vanuit wetenschappelijke vraagstelling
Beschreibung: Koksijde Golf ter Hille - uitbreiding 9 holes: archeologische opgraving vanuit wetenschappelijke vraagstelling
Interne Kennung: PPP00T-4107/6396/2026090
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71351914 Archäologische Untersuchungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026090_1