2. Verfahren
Verfahren
Titel: Najem długoterminowy fabrycznie nowych pojazdów osobowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest najem fabrycznie nowych pojazdów osobowych kategorii C1 i D1.
Interne Kennung: PZP/TS/04413/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 pn. Najem długoterminowy fabrycznie nowych pojazdów osobowych kategorii C1
Beschreibung: Najem długoterminowy fabrycznie nowych pojazdów osobowych kategorii C1.
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 pn. Najem długoterminowy fabrycznie nowych pojazdów osobowych kategorii D1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest najem długoterminowy fabrycznie nowych pojazdów osobowych kategorii D1.
Interne Kennung: Część nr 2