34798-2025 - Ergebnis
Polen – Beseitigung von kommunalem Müll – " Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych zmieszanych i segregowanych, dzierżawa pojemników oraz wynajem toalet i umywalek przenośnych”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel" Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych zmieszanych i segregowanych, dzierżawa pojemników oraz wynajem toalet i umywalek przenośnych”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych zmieszanych i segregowanych, odbiór nieczystości płynnych, dzierżawa pojemników oraz wynajem toalet i umywalek przenośnych, w ilościach zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia - załącznik nr 2 do projektowanych postanowień umowy oraz formularzem cenowym - załącznik nr 2 do SWZ/Załącznik nr 3 do projektowanych postanowień umowy. Usługi ujęte w ramach opcji będą realizowane na zlecenie Zamawiającego, w cenach jednostkowych określonych w formularzu cenowym w terminie realizacji umowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji usługi zawierają projektowane postanowienia umowy (wraz z załącznikami). Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, zgodnie z zapisami projektowanych postanowień umowy stanowiącymi załącznik do SWZ. Zamawiający w formularzu cenowym określił podstawowy poziom zamówienia, który może poszerzyć poprzez zwiększenie ilości usługi do maksymalnej ilości określonej w tabeli w kolumnie „Ilość opcji”. Zamawiający zastrzega, iż usługi objęte prawem opcji muszą być realizowane na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego. Warunki zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy. Ilość usług dla poszczególnych części została określona w formularzu cenowym (załącznik nr 2 do SWZ).
Vorherige Bekanntmachung628525-2024
Interne Kennung22WOG-ZP.2712.60.2024/R/151/2600/U/PN
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513200 Beseitigung von kommunalem Müll
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90410000 Abwassersammlung, 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
LosLOT-0003
TitelUsługa odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z nieruchomości niezamieszkałej z kompleksów wojskowych na terenie m. Ciechanów, na której powstają odpady zmieszane i segregowane
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych zmieszanych i segregowanych w ilościach zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia - załącznik nr 2 do projektowanych postanowień umowy oraz formularzem cenowym - załącznik nr 2 do SWZ/Załącznik nr 3 do projektowanych postanowień umowy. Usługi ujęte w ramach opcji będą realizowane na zlecenie Zamawiającego, w cenach jednostkowych określonych w formularzu cenowym w terminie realizacji umowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji usługi zawierają projektowane postanowienia umowy (wraz z załącznikami). Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, zgodnie z zapisami projektowanych postanowień umowy stanowiącymi załącznik do SWZ. Zamawiający w formularzu cenowym określił podstawowy poziom zamówienia, który może poszerzyć poprzez zwiększenie ilości usługi do maksymalnej ilości określonej w tabeli w kolumnie „Ilość opcji”. Zamawiający zastrzega, iż usługi objęte prawem opcji muszą być realizowane na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego. Warunki zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy. Ilość usług dla poszczególnych części została określona w formularzu cenowym (załącznik nr 2 do SWZ).
Interne Kennung22WOG-ZP.2712.60.2024/R/151/2600/U/PN - część 2
Optionen
Beschreibung der OptionenZgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, zgodnie z zapisami projektowanych postanowień umowy stanowiącymi załącznik do SWZ. Zamawiający w formularzu cenowym określił podstawowy poziom zamówienia, który może poszerzyć poprzez zwiększenie ilości usługi do maksymalnej ilości określonej w tabeli w kolumnie „Ilość opcji”. Zamawiający zastrzega, iż usługi objęte prawem opcji muszą być realizowane na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego. Warunki zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy.
LosLOT-0004
TitelUsługa odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z nieruchomości niezamieszkałej z kompleksów wojskowych na terenie m. Przasnysz, na której powstają odpady zmieszane i segregowane oraz odbiór nieczystości płynnych zgromadzonych w zbiorniku bezodpływowym wraz z ich wywozem do stacji zlewnych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych zmieszanych i segregowanych, odbiór nieczystości płynnych w ilościach zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia - załącznik nr 2 do projektowanych postanowień umowy oraz formularzem cenowym - załącznik nr 2 do SWZ/Załącznik nr 3 do projektowanych postanowień umowy. Usługi ujęte w ramach opcji będą realizowane na zlecenie Zamawiającego, w cenach jednostkowych określonych w formularzu cenowym w terminie realizacji umowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji usługi zawierają projektowane postanowienia umowy (wraz z załącznikami). Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, zgodnie z zapisami projektowanych postanowień umowy stanowiącymi załącznik do SWZ. Zamawiający w formularzu cenowym określił podstawowy poziom zamówienia, który może poszerzyć poprzez zwiększenie ilości usługi do maksymalnej ilości określonej w tabeli w kolumnie „Ilość opcji”. Zamawiający zastrzega, iż usługi objęte prawem opcji muszą być realizowane na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego. Warunki zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy. Ilość usług dla poszczególnych części została określona w formularzu cenowym (załącznik nr 2 do SWZ).
Interne Kennung22WOG-ZP.2712.60.2024/R/151/2600/U/PN - część 3
LosLOT-0005
TitelUsługa odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z nieruchomości niezamieszkałej z kompleksów wojskowych na terenie m. Pilnik, Lidzbark Warmiński, na której powstają odpady zmieszane i segregowane oraz odbiór nieczystości płynnych zgromadzonych w zbiorniku bezodpływowym wraz z ich wywozem do stacji zlewnych
Interne Kennung22WOG-ZP.2712.60.2024/R/151/2600/U/PN - część 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90410000 Abwassersammlung
LosLOT-0006
TitelUsługa dzierżawy pojemników na odpady komunalne w kompleksie wojskowym na terenie m. Załuski gm. Nidzica, Ulesie gm. Janowo
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi dzierżawy pojemników na odpady komunalne w ilościach zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia - załącznik nr 2 do projektowanych postanowień umowy oraz formularzem cenowym - załącznik nr 2 do SWZ/Załącznik nr 3 do projektowanych postanowień umowy. Usługi ujęte w ramach opcji będą realizowane na zlecenie Zamawiającego, w cenach jednostkowych określonych w formularzu cenowym w terminie realizacji umowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji usługi zawierają projektowane postanowienia umowy (wraz z załącznikami). Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, zgodnie z zapisami projektowanych postanowień umowy stanowiącymi załącznik do SWZ. Zamawiający w formularzu cenowym określił podstawowy poziom zamówienia, który może poszerzyć poprzez zwiększenie ilości usługi do maksymalnej ilości określonej w tabeli w kolumnie „Ilość opcji”. Zamawiający zastrzega, iż usługi objęte prawem opcji muszą być realizowane na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego. Warunki zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy. Ilość usług dla poszczególnych części została określona w formularzu cenowym (załącznik nr 2 do SWZ).
Interne Kennung22WOG-ZP.2712.60.2024/R/151/2600/U/PN - część 5
Haupteinstufung (cpv): 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
LosLOT-0007
TitelUsługa wynajmu kabin przenośnych WC i umywalek dwustanowiskowych wolnostojących na terenie kompleksów administrowanych przez 22 Wojskowy Oddział Gospodarczy.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi wynajmu toalet i umywalek przenośnych w ilościach zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia - załącznik nr 2 do projektowanych postanowień umowy oraz formularzem cenowym - załącznik nr 2 do SWZ/Załącznik nr 3 do projektowanych postanowień umowy. Usługi ujęte w ramach opcji będą realizowane na zlecenie Zamawiającego, w cenach jednostkowych określonych w formularzu cenowym w terminie realizacji umowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji usługi zawierają projektowane postanowienia umowy (wraz z załącznikami). Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, zgodnie z zapisami projektowanych postanowień umowy stanowiącymi załącznik do SWZ. Zamawiający w formularzu cenowym określił podstawowy poziom zamówienia, który może poszerzyć poprzez zwiększenie ilości usługi do maksymalnej ilości określonej w tabeli w kolumnie „Ilość opcji”. Zamawiający zastrzega, iż usługi objęte prawem opcji muszą być realizowane na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego. Warunki zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy. Ilość usług dla poszczególnych części została określona w formularzu cenowym (załącznik nr 2 do SWZ).
Interne Kennung22WOG-ZP.2712.60.2024/R/151/2600/U/PN - część 6
Haupteinstufung (cpv): 90410000 Abwassersammlung