See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA LEKÓW, ŚRODKÓW DO DEZYNFEKCJI I MATERIAŁÓW OPATRUNKOWYCH
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa do siedziby zamawiającego leków, środków do dezynfekcji oraz materiałów opatrunkowych ujętych na szpitalnej liście leków receptariusza Samodzielnego Publicznego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Międzyrzeczu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Zamówienie zostało podzielone na 18 części: Część 1 – Leki ogólne Część 2 – Leki różne 1 Część 3 – Leki różne 2 Część 4 – Leki psychiatryczne Część 5 – Leki zewnętrzne Część 6 – Płyny infuzyjne Część 7 – Opatrunki Część 8 – Acidum Valproicum Część 9 – Leki psychotyczne Część 10 – Risperidonum Część 11 – Leki psychotropowe Część 12 – Aripiprazol o przedł. uwalnianiu Część 13 – Olanzapinum Część 14 – Brekspiprazol Część 15 – Dezynfekcja skóry i powierzchni Część 16 – Chusteczki i kompresy dezynfekcyjne Część 17 – Dezynfekcja skóry i błon śluzowych Część 18 - Preparaty chlorowe i sporobójcze Szczegółowy wykaz części, obejmujący nazwy międzynarodowe, postacie farmaceutyczne, dawki, wielkości opakowań oraz szacunkowe ilości, określa Załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 66137-2026
Interne Kennung: SPSNPCH-OZP-382-02/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33661000 Arzneimittel für das Nervensystem, 33661500 Psycholeptika, 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel, 33692500 Injizierbare Lösungen, 33692700 Glucoselösungen, 33141110 Verbandsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Leki ogólne
Beschreibung: Szczegółowy wykaz części, obejmujący nazwy międzynarodowe, postacie farmaceutyczne, dawki, wielkości opakowań oraz szacunkowe ilości, określa Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: SPSNPCH-OZP-382-02-26/Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33661000 Arzneimittel für das Nervensystem
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Leki różne 1
Interne Kennung: SPSNPCH-OZP-382-02/26/Część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Los: LOT-0018
Titel: Część 3 – Leki różne 2
Interne Kennung: SPSNPCH-OZP-382-02/26/Część 3
Los: LOT-0019
Titel: Część 4 – Leki psychiatryczne
Interne Kennung: SPSNPCH-OZP-382-02/26/Część 4
Los: LOT-0020
Titel: Część 5 – Leki zewnętrzne
Interne Kennung: SPSNPCH-OZP-382-02/26/Część 5
Los: LOT-0021
Titel: Część 6 – Płyny infuzyjne
Interne Kennung: SPSNPCH-OZP-382-02/26/Część 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692500 Injizierbare Lösungen, 33692700 Glucoselösungen
Los: LOT-0022
Titel: Część 7 – Opatrunki
Interne Kennung: SPSNPCH-OZP-382-02/26/Część 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
Los: LOT-0023
Titel: Część 8 – Leki zewnętrzne
Interne Kennung: SPSNPCH-OZP-382-02/26/Część 8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33661300 Antiepileptika
Los: LOT-0024
Titel: Część 9 – Leki psychotyczne
Interne Kennung: SPSNPCH-OZP-382-02/26/Część 9
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33661500 Psycholeptika
Los: LOT-0025
Titel: Część 10 – Risperidonum
Interne Kennung: SPSNPCH-OZP-382-02/26/Część 10
Los: LOT-0026
Titel: Część 11 – Leki psychotropowe
Interne Kennung: SPSNPCH-OZP-382-02/26/Część 11
Los: LOT-0027
Titel: Część 12 – Arypiprazol o przedł. uwalnianiu
Interne Kennung: SPSNPCH-OZP-382-02/26/Część 12
Los: LOT-0028
Titel: Część 13 – Olanzapinum
Interne Kennung: SPSNPCH-OZP-382-02/26/Część 13
Los: LOT-0029
Titel: Część 14 – Brekspiprazol
Interne Kennung: SPSNPCH-OZP-382-02/26/Część 14
Los: LOT-0030
Titel: Część 15 – Dezynfekcja
Interne Kennung: SPSNPCH-OZP-382-02/26/Część 15
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
Los: LOT-0031
Titel: Część 16 – Chusteczki i kompresy
Interne Kennung: SPSNPCH-OZP-382-02/26/Część 16
Los: LOT-0032
Titel: Część 17 – Dezynfekcja skóry i błon śluzowych
Interne Kennung: SPSNPCH-OZP-382-02/26/Część 17
Los: LOT-0033
Titel: Część 18 – Preparaty chlorowe i sporobójcze
Interne Kennung: SPSNPCH-OZP-382-02/26/Część 18