34814-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Gartenbau – Koszenie poboczy dróg i skarp rowów przydrożnych, usuwanie zadrzewień oraz obcinanie gałęzi drzew w pasie drogowym
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKoszenie poboczy dróg i skarp rowów przydrożnych, usuwanie zadrzewień oraz obcinanie gałęzi drzew w pasie drogowym
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest koszenie traw i porostów na poboczach dróg i skarpach rowów przydrożnych, wygrabienie i wywóz skoszonej trawy, usuwanie zadrzewień i zakrzaczeń oraz obcinanie gałęzi drzew w pasie drogowym. Szczegółowy opis zamówienia zawarty jest w SWZ dostępnej na stronie internetowej prowadzonego postępowania.
Interne KennungZP.271.2.GK.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.) 2. Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę. 3. Treść oferty musi odpowiadać treści SWZ. 4. Ofertę należy sporządzić pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 5. Na zawartość oferty winny składać się następujące dokumenty: 1) Wypełniony Formularz oferty, zgodnie z treścią załącznika do SWZ. 2) Wypełniony Formularz cenowy, zgodnie z treścią załącznika do SWZ. 3) Dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy, w tym pełnomocnictwo do podpisania oferty, o ile prawo do podpisania oferty nie wynika z innych dokumentów dołączonych do oferty. 4) W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenie, z którego wynika, które usługi wykonają poszczególni Wykonawcy. 5) Zobowiązanie podmiotu trzeciego udostępniającego Wykonawcy zasoby w celu potwierdzenia przez Wykonawcę spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77314100 Anlegen von Rasen, 77341000 Baumschnitt
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje opcji.