348144-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Gase – DOSTAWA GAZÓW MEDYCZNYCH I WAPNA SODOWANEGO
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA GAZÓW MEDYCZNYCH I WAPNA SODOWANEGO
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest DOSTAWA GAZÓW MEDYCZNYCH I WAPNA SODOWANEGO, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Vorherige Bekanntmachung206618-2026
Interne KennungZP/30/PN/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24111900 Sauerstoff, 24112200 Stickstoffoxide, 44921200 Kalk
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1 - Gazy medyczne – część 1
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: dostawa - Gazy medyczne – część 1, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24111900 Sauerstoff, 24112200 Stickstoffoxide
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2 - Gazy medyczne – część 2
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: dostawa - Gazy medyczne – część 2, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung2
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 3 - Wapno sodowane
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: dostawa - wapno sodowane, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung3
Haupteinstufung (cpv): 44921200 Kalk