2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor ondergrondse containers
Beschreibung: De gemeente Kampen is voornemens een raamovereenkomst te sluiten met één opdrachtnemer voor de ondergrondse containers ten behoeve van de inzameling van restafval en oud papier en karton (OPK). De raamovereenkomst heeft een maximale looptijd van vier (4) jaar. Zie aanbestedingsstukken.
Interne Kennung: 24.K.141
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie aanbestedingsstukken.