See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa materiałów medycznych do operacji zaćmy oraz operacji witrektomii tylnej, dostawa soczewek i utworzenie depozytu soczewek.”
Beschreibung: - dostawa soczewek i materiałów medycznych do operacji zaćmy i witrektomii (pakiety nr: 1-15), - utworzenie depozytu soczewek (pakiety nr: 16-18). szczegółowo określonych w załączniku nr 2 do SWZ. Dla pakietów nr 6 i nr 12 wymagane jest użyczenie na czas trwania umowy sprzętu kompatybilnego z zamawianym asortymentem.
Vorherige Bekanntmachung: 195176-2026
Interne Kennung: ZP/05/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: nd
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33731110 Intraokulare Linsen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks
5. Los
Los: LOT-0018
Titel: 16
Beschreibung: SOCZEWKA-utworzenie depozytu soczewek
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z SWZ
Los: LOT-0019
Titel: 17
Los: LOT-0020
Titel: 18