See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa energii elektrycznej dla Oleśnickiej Grupy Zakupowej Energii Elektrycznej na okres od 01.01.2027 do 31.12.2028 r.”
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego postępowania jest dostawa (również sprzedaż) energii elektrycznej dla obiektów (punktów poboru energii, dalej również PPE) wymienionych w załączniku nr 1A, 1B do SWZ – opis przedmiotu zamówienia, w podziale na części zamówienia: 1.1 I część zamówienia: dostawa energii elektrycznej na lata 2027-2028 do obiektów (punktów poboru energii, dalej również PPE) oświetlenia ulicznego wymienionych w załączniku nr 1A do SWZ – opis przedmiotu zamówienia. Planowana ilość energii elektrycznej w trakcie trwania zamówienia wynosi 5 080 026 kWh, 1.2. II część zamówienia: dostawa energii elektrycznej na lata 2027-2028 pozostałych obiektów, w tym również obiektów posiadających instalację fotowoltaiczną (instalacja PV) wymienionych w załączniku nr 1B do SWZ – opis przedmiotu zamówienia. Planowana ilość energii elektrycznej w trakcie trwania zamówienia wynosi 16 418 738 kWh, planowana ilość energii wyprodukowana w oze i oddanej do sieci wynosi 219 288 kWh, 1.3. III część zamówienia: dostawa wraz z usługą dystrybucji (umowa kompleksowa) na lata 2027 - 2028 dla obiektów wymienionych w załączniku nr 1B do SWZ – opis przedmiotu zamówienia. Planowana ilość energii elektrycznej w trakcie trwania zamówienia wynosi 275 476 kWh. Część ta dotyczy, w szczególności PPE posiadających instalacje PV lub nie posiadających dostosowanych układów pomiarowych do usługi TPA, informacja w tym zakresie została podana w załączniku 1B do SWZ. Obiekty posiadającego instalację PV będą rozliczane na zasadach pierwotnego prosumenta zgodnie z ustawą z dnia 20 lutego 2015 r. o odnawialnych źródłach energii. 2. Dodatkowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia: 2.1. PPE rozliczany wg grupy taryfowych BXX posiadają dostosowane układy pomiarowe (jeżeli dotyczy), 2.2. PPE rozliczane wg grup taryfowych GXX nie są gospodarstwami domowymi (jeżeli dotyczy), 2.3. Odnawialne źródła energii (oze) - zasady rozliczenia opisane w ppkt 4.2.3. 3. Wymagania (obowiązki) stawiane wykonawcy, opisane zostały w projektowanych postanowieniach umowy na dostawę energii elektrycznej stanowiących Załącznik nr 2A, 2B do SWZ. Wykonawca zobowiązuje się do wykonania czynności wynikających z pełnomocnictwa (dla I i II części zamówienia), stanowiącego Załącznik nr 2A do Umowy na dostawę energii elektrycznej, zwanej dalej Umową. Zamawiający udzieli wyłonionemu w postępowaniu wykonawcy pełnomocnictwa
Interne Kennung: Oleśnicka_GZ/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie, 09310000 Elektrizität, 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: I część - dostawa energii elektrycznej do obiektów oświetlenia ulicznego
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego postępowania dla I część zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektów (punktów poboru energii, dalej również PPE) oświetlenia ulicznego wymienionych w załączniku nr 1A do SWZ – opis przedmiotu zamówienia. Planowana ilość energii elektrycznej w trakcie trwania zamówienia wynosi 5 080 026 kWh,
Interne Kennung: Oleśnicka_GZ/2026 - I część
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie, 09310000 Elektrizität
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W toku realizacji zamówienia Zamawiający zastrzega sobie prawo zwiększenia wielkości zamówienia do 20% względem podstawowej ilości energii elektrycznej. Zwiększenie wartości zamówienia nastąpi na zasadzie prawa opcji. Szczegółowa informacja zawarta jest w projekcie umowy (załącznik nr 2A do SWZ).
Los: LOT-0002
Titel: II część - dostawa energii elektrycznej do pozostałych obiektów, w tym również obiektów posiadających instalację fotowoltaiczną (instalacja PV)
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego postępowania dla II części zamówienia jest dostawa energii elektrycznej na lata 2027-2028 pozostałych obiektów, w tym również obiektów posiadających instalację fotowoltaiczną (instalacja PV) wymienionych w załączniku nr 1B do SWZ – opis przedmiotu zamówienia. Planowana ilość energii elektrycznej w trakcie trwania zamówienia wynosi 16 418 738 kWh, planowana ilość energii wyprodukowana w oze i oddanej do sieci wynosi 219 288 kWh
Interne Kennung: Oleśnicka_GZ/2026 - II część
Los: LOT-0003
Titel: III część - dostawa energii wraz z usługą dystrybucji (umowa kompleksowa)
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego postępowania dla III części zamówienia jest dostawa wraz z usługą dystrybucji (umowa kompleksowa) na lata 2027 - 2028 dla obiektów wymienionych w załączniku nr 1B do SWZ – opis przedmiotu zamówienia. Planowana ilość energii elektrycznej w trakcie trwania zamówienia wynosi 275 476 kWh.
Interne Kennung: Oleśnicka_GZ/2026 - III część
Beschreibung der Optionen: W toku realizacji zamówienia Zamawiający zastrzega sobie prawo zwiększenia wielkości zamówienia do 20% względem podstawowej ilości energii elektrycznej. Zwiększenie wartości zamówienia nastąpi na zasadzie prawa opcji. Szczegółowa informacja zawarta jest w projekcie umowy (załącznik nr 2B do SWZ).