2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wdrożenie e-usług w Szpitalu Ogólnym im. dr Witolda Ginela w Grajewie
Beschreibung: ZAKUP INFRASTRUKTURY IT 1) Zakup, instalacja i wdrożenie systemu kopii zapasowych klasy enterprise 2) Zakup, instalacja I wdrożenie serwerów rack- 3szt. 3) Zakup symetrycznych przełączników szkieletowych typu SAN z 16 portami 32G FC – 2 sztuki 4) Macierz typu all-flash do systemu kopii zapasowych – 2szt. 5) Zapora sieciowa: urządzenie UTM dla jednostek rozproszonych oraz zewnętrznych budynków 1 sztuka 6) Zapora sieciowa: główne urządzenie UTM (2 sztuki) 7) Zakup, instalacja i wdrożenie systemu do zbierania logów oraz do zarządzania podatnościami i analizy logów. 8) Segmentacja sieci: przełączniki szkieletowe typu core – 2 sztuki 9) Segmentacja sieci: przełączniki dystrybucyjne obsługujące standard PoE+ (16 sztuk) 10) Segmentacja sieci: zakup systemu NAC (ang. Network Access Control) –500 urządzeń 11) Segmentacja sieci: zakup rozwiązania SIEM (ang. Security Event Management) i SOAR (ang. Security Orchestration, Automation and Response) 12) Zakup rozwiązania do uwierzytelniania metodą dwuskładnikową dla 300 użytkowników
Interne Kennung: ZP 12/26
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup infrastruktury IT
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup, instalacja i wdrożenie infrastruktury IT takie jak: 1) Zakup, instalacja i wdrożenie systemu kopii zapasowych klasy enterprise 2) Zakup, instalacja I wdrożenie serwerów rack- 3szt. 3) Zakup symetrycznych przełączników szkieletowych typu SAN z 16 portami 32G FC – 2 sztuki 4) Macierz typu all-flash do systemu kopii zapasowych – 2szt. 5) Zapora sieciowa: urządzenie UTM dla jednostek rozproszonych oraz zewnętrznych budynków 1 sztuka 6) Zapora sieciowa: główne urządzenie UTM (2 sztuki) 7) Zakup, instalacja i wdrożenie systemu do zbierania logów oraz do zarządzania podatnościami i analizy logów. 8) Segmentacja sieci: przełączniki szkieletowe typu core – 2 sztuki 9) Segmentacja sieci: przełączniki dystrybucyjne obsługujące standard PoE+ (16 sztuk) 10) Segmentacja sieci: zakup systemu NAC (ang. Network Access Control) –500 urządzeń 11) Segmentacja sieci: zakup rozwiązania SIEM (ang. Security Event Management) i SOAR (ang. Security Orchestration, Automation and Response) 12) Zakup rozwiązania do uwierzytelniania metodą dwuskładnikową dla 300 użytkowników
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen