348195-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Informationssysteme – Bezpieczna i cyfrowa opieka zdrowotna w ZOZ Łowicz
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBezpieczna i cyfrowa opieka zdrowotna w ZOZ Łowicz
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest nabycie towarów i usług w celu usprawnienia funkcjonowania i poprawy jakości opieki medycznej świadczonej przez Szpital Powiatowy w Łowiczu. Postępowanie realizowane w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO) – komponent D „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”, inwestycja D1.1.2 „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”. W ramach przedmiotu zamówienia zaplanowano następujące zadania: 1) Integracja i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawcy, 2) Digitalizacja dokumentacji medycznej istotnej z punktu widzenia leczenia i profilaktyki, 3)Działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa szpitala, 4)Wdrożenie rozwiązań AI i podłączenie do centralnego repozytorium danych medycznych. Działania te pozwolą na zwiększenie bezpieczeństwa przetwarzanych danych medycznych, skrócenie czasu obsługi pacjenta i podniesienie jakości diagnostyki, poprawę ciągłości leczenia dzięki lepszej dostępności i wymianie informacji medycznych, integrację danych pacjentów z systemem P1 i repozytorium danych medycznych, usprawnienie zarządzania jednostką i obiegu informacji wewnętrznej oraz wzrost odporności szpitala na zagrożenia cyfrowe i podniesienie kompetencji kadry w zakresie nowych technologii. Jednocześnie projekt przyczyni się do wzmocnienia odporności systemu ochrony zdrowia na sytuacje kryzysowe, w tym epidemie, awarie techniczne i inne zagrożenia wymagające szybkiej reakcji i sprawnego zarządzania informacją. Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia: Załącznik nr 3.1. do SWZ dot. Części nr 1, Załącznik nr 3.2. dot. Części nr 2 oraz Załącznik nr 3.3. dot. Części nr 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Załączniku 4.1 dot. Części nr 1, Załączniku nr 4.2. dot. Części nr 2, Załączniku nr 4.3. dot. Części nr 3 - Projekt umowy. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 Części: Część nr 1: Rozbudowa i integracja systemów informatycznych, Część nr 2: Dostawa, instalacja i konfiguracja Infrastruktury teleinformatycznej, Część nr 3: Działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa szpitala – szkolenia, aktualizacja dokumentacji i audyt końcowy Część nr 1: 72268000-1: Usługi dostawy oprogramowania 263000-6 Usługi wdrażania oprogramowania 48814000-7: Systemy informacji medycznej 80530000-8: Usługi szkolenia zawodowego Część nr 2: 33124000-5: Urządzenia i wyroby diagnostyczne 30216110-0: Skanery komputerowe 32420000-3: Urządzenia sieciowe 30233153-8: Urządzenie do odczytu/wypalania płyt CD i DVD 30213200-7: Komputer tablet 30174000-9 Maszyny produkujące etykiety 48730000-4: Pakiety oprogramowania zabezpieczającego 48820000-2: Serwery 30233000-1: Urządzenia do przechowywania i odczytu danych 48771000-3: Pakiety oprogramowania użytkowego ogólnego 31214100-0: Przełączniki 48811000-6: System poczty elektronicznej 48760000-3 Pakiety oprogramowania do ochrony antywirusowej Część nr 3: 79212000-3: Usługi audytu 80550000-4: Usługi szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa 72240000-9: Usługi analizy systemu i programowania 79417000-0: Usługi doradcze w zakresie zarządzania 72222300-0: Usługi w zakresie bezpieczeństwa informatycznego
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 80530000 Berufsausbildung, 33124000 Ausrüstung und Ausstattung für Diagnostik und Röntgendiagnostik, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 32420000 Netzausrüstung, 30233153 CD- und DVD-Leser und/oder -Brenner, 30213200 Tablettcomputer, 30174000 Etikettdruckmaschinen, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 48820000 Server, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 48771000 Softwarepaket mit allgemeinen Dienstprogrammen, 31214100 Schalter, 48811000 E-Mail-System, 48760000 Virenschutzsoftwarepaket, 79212000 Betriebsprüfung, 80550000 Sicherheitsausbildung, 72240000 Systemanalyse und Programmierung, 79417000 Sicherheitsberatung, 72222300 Informationstechnologiedienste, 72268000 Bereitstellung von Software
5. Los
LosLOT-0001
TitelRozbudowa i integracja systemów informatycznych
BeschreibungSzczegółowy opis znajduje się w Załączniku nr 3.1 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software, 72263000 Software-Implementierung, 80530000 Berufsausbildung
LosLOT-0002
TitelDostawa, instalacja i konfiguracja Infrastruktury teleinformatycznej
BeschreibungSzczegółowy opis znajduje się w Załączniku nr 3.2 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 33124000 Ausrüstung und Ausstattung für Diagnostik und Röntgendiagnostik
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 32420000 Netzausrüstung, 30233153 CD- und DVD-Leser und/oder -Brenner, 30213200 Tablettcomputer, 30174000 Etikettdruckmaschinen, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 48820000 Server, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 48771000 Softwarepaket mit allgemeinen Dienstprogrammen, 31214100 Schalter, 48811000 E-Mail-System, 48760000 Virenschutzsoftwarepaket
LosLOT-0003
TitelDziałania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa szpitala – szkolenia, aktualizacja dokumentacji i audyt końcowy
BeschreibungSzczegółowy opis znajduje się w Załączniku nr 3.3 do SWZ.
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79212000 Betriebsprüfung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80550000 Sicherheitsausbildung, 72240000 Systemanalyse und Programmierung, 79417000 Sicherheitsberatung, 72222300 Informationstechnologiedienste