348258-2026 - Wettbewerb
Polen – Elektrizität – Dostawa energii elektrycznej do obiektów Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu w modelu giełdowym
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa energii elektrycznej do obiektów Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu w modelu giełdowym
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sprzedaż (dostawa) energii elektrycznej w modelu giełdowym zgodnie z obowiązującymi przepisami, w szczególności przepisami rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 22 marca 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków funkcjonowania systemu elektroenergetycznego (Dz. U. z 2025 r. poz. 919) do punktów poboru Zamawiającego. Energia będzie zużywana na potrzeby Zamawiającego, który nie jest przedsiębiorstwem energetycznym w rozumieniu ustawy z 10 kwietnia 1997 roku Prawo energetyczne (tekst jednolity: Dz. U. z 2026 poz. 43 z późn. zm.). Rozliczenie dostawy (sprzedaży) energii elektrycznej realizowane będzie w oparciu o tzw. model giełdowy (notowania giełdowe Rynku Kontraktów Terminowych oraz Rynku Dnia Następnego TGE SA), zgodnie z założeniami wskazanymi w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik do SWZ.
Interne Kennung37/EZP/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sprzedaż (dostawa) energii elektrycznej w modelu giełdowym zgodnie z obowiązującymi przepisami, w szczególności przepisami rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 22 marca 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków funkcjonowania systemu elektroenergetycznego (Dz. U. z 2025 r. poz. 919) do punktów poboru Zamawiającego. Energia będzie zużywana na potrzeby Zamawiającego, który nie jest przedsiębiorstwem energetycznym w rozumieniu ustawy z 10 kwietnia 1997 roku Prawo energetyczne (tekst jednolity: Dz. U. z 2026 poz. 43 z późn. zm.). Rozliczenie dostawy (sprzedaży) energii elektrycznej realizowane będzie w oparciu o tzw. model giełdowy (notowania giełdowe Rynku Kontraktów Terminowych oraz Rynku Dnia Następnego TGE SA), zgodnie z założeniami wskazanymi w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik do SWZ