2. Verfahren
Verfahren
Titel: District 4 : Dender & Moervaart. Groenonderhoud. Raamovereenkomst.
Beschreibung: Deze diensten hebben betrekking op het uitvoeren van groenonderhoud in district 4: Dender & Moervaart.
Interne Kennung: ARW-24-016
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77312000 Unkrautjäten, 77312100 Unkrautvernichtung, 45233229 Instandhaltung von Seitenstreifen, 77314100 Anlegen von Rasen, 77315000 Saatarbeiten, 77341000 Baumschnitt
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ARW-24-016 - 1
Interne Kennung: 1
348288-2025 - Wijziging van een opdracht
België – Beplanten en onderhouden van groengebieden – District 4 : Dender & Moervaart. Groenonderhoud. Raamovereenkomst.
Aankondiging van wijziging contract
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: ARW-24-016
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
Aanvullende classificatie (cpv): 77211300 Rooien van bomen, 77211400 Vellen van bomen, 77211500 Onderhouden van bomen, 77312000 Diensten voor het wieden van onkruid, 77312100 Onkruidverdelging, 45233229 Onderhoud van bermen, 77314100 Aanleggen van gazons, 77315000 Zaaiwerkzaamheden, 77341000 Snoeien van bomen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: ARW-24-016 - 1
Interne identificatiecode: 1