See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA RADIOFARMACEUTYKÓW DO 109 SZPITALA WOJSKOWEGO Z PRZYCHODNIĄ SP ZOZ W SZCZECINIE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa radiofarmaceutyków do 109 Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ w Szczecinie. Dokładny opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 211491-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696400 Isotopische Reagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: Zadanie nr 1 - generator molibdenowo – technetowy
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2
Beschreibung: Zadanie nr 2 – kapsułki I-131
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3
Beschreibung: Zadanie nr 3 – ITR 90 oraz REN 186
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4
Beschreibung: Zadanie nr 4 – I-131 MIBG
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5
Beschreibung: Zadanie nr 5 – radiofarmaceutyki
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6
Beschreibung: Zadanie nr 6 – Macrosalbum
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7
Beschreibung: Zadanie nr 7– Sodium oxidrinate
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8
Beschreibung: Zadanie nr 8 – Diphosphonatum pyridyl natricum