2. Verfahren
Verfahren
Titel: BZK - MC Beheer en ontwikkeling verkiezingssoftware
Beschreibung: De Kiesraad (adviesorgaan en informatiecentrum op het gebied van kiesrecht en verkiezingen) is opdrachtgever van de voorgenomen aanbesteding voor het beheer en de doorontwikkeling van de huidige verkiezingssoftware en de (modulaire) ontwikkeling van nieuwe software ter ondersteuning van het verkiezingsproces waarvan elementen naar alle waarschijnlijkheid ook aanbesteed zullen worden. Deze aanbestedingen bereidt ze graag goed voor en onderdeel daarvan is de markt te bevragen via een Marktconsultatie. Het doel van deze Marktconsultatie is tweeledig om: 1. Mogelijkheden te verkennen van het uitbesteden van beheer, onderhoud en de doorontwikkeling van de huidige verkiezingssoftware in de periode na juli 2025; 2. Mogelijkheden te verkennen van het (modulair) ontwikkelen van nieuwe verkiezingssoftware en het beheer daarvan, waarbij een deel in eigen huis wordt ontwikkeld en een deel uitbesteedt zal worden.
Interne Kennung: 201865002.114.003
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung