348351-2026 - Ergebnis
Polen – Arzneimittel – DOSTAWA PRODUKTÓW LECZNICZYCH
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA PRODUKTÓW LECZNICZYCH
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych z podziałem na 29 PAKIETÓW, stosownie do bieżących zamówień cząstkowych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz cenowy dla poszczególnych pakietów.
Vorherige Bekanntmachung37568-2026
Interne KennungSZP 3820 – 1/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet13
BeschreibungPakiet13
Interne KennungLeki Pakiet 13
LosLOT-0002
TitelPakiet6
BeschreibungPakiet6
Interne KennungLeki Pakiet 6
LosLOT-0003
TitelPakiet9
BeschreibungPakiet9
Interne KennungLeki Pakiet 9