See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka laboratorního a analytického vybavení pro projekt EU4Moldova SFS – Production
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je realizace dodávek v rámci projektu „EU4Moldova: Sustainable Food Systems – Production project“, jehož cílem je posílení moldavských laboratorních a výzkumných kapacit v oblasti udržitelného zemědělství, analýzy půd a rostlin, fytopatologie, mikrobiologie a testování konopí. Zadavatel nepřipouští variantní řešení. Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky laboratorního a analytického vybavení a souvisejících služeb, v 7 částech (A – G) zahrnující: A) Laboratorní sklo a vybavení pro přípravu vzorků B) Analytické a měřicí přístroje C) Vybavení fytopatologické a bakteriologické laboratoře D) Mikroskopy E) Analytické vybavení – chromatograf, spektrometr F) SEM a pokročilé zobrazovací zařízení G) Fotografické a dokumentační vybavení
Interne Kennung: 2 Č.j.: 280315/2026-1-CRA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte, 33124110 Diagnostiksysteme, 38510000 Mikroskope, 38432200 Chromatografen, 38511100 Rasterelektronenmikroskope, 38650000 Fotografische Geräte
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: F) SEM a pokročilé zobrazovací zařízení
Beschreibung: - dodávka Scanning Electron Microscope (SEM), - dodávka zařízení pro přípravu vzorků SEM (potahovače, vakuové systémy, příslušenství), - dodávka stolů pro izolaci vibrací, záložních systémů napájení a pomocné infrastruktury, - dodávka pracovních stanic a softwaru pro zpracování dat SEM a analýzu obrazu, - instalace, kalibrace a specializované školení uživatelů.
Interne Kennung: F) SEM a pokročilé zobrazovací zařízení
Haupteinstufung (cpv): 38511100 Rasterelektronenmikroskope
Los: LOT-0001
Titel: A) Laboratorní sklo a vybavení pro přípravu vzorků
Beschreibung: - dodávka laboratorního skla (odměrné baňky, kádinky, kuželové baňky, pipety, zkumavky, Soxhletovy baňky, kelímky, kyvety atd.) - dodávka základních laboratorních přístrojů a příslušenství pro přípravu vzorků, - dodávka zařízení pro mletí, prosévání a homogenizaci vzorků, - dodávka topného a základního tepelného zařízení (muflové pece, hořáky, trouby, termostaty), - dodávka laboratorních přístrojů pro destilaci, mletí a přípravu vzorků, - dodávka pomocných laboratorních nástrojů a spotřebního materiálu potřebného pro běžný laboratorní provoz.
Interne Kennung: A) Laboratorní sklo a vybavení pro přípravu vzorků
Los: LOT-0002
Titel: B) Analytické a měřicí přístroje
Beschreibung: - dodávka analyzátorů vlhkosti, analytických a přesných vah, - dodávka pH metrů, vodivostních měřičů a víceparametrových měřicích přístrojů, - dodávka fotometrických a kolorimetrických přístrojů, - dodávka plamenových fotometrů a iontově selektivních měřicích systémů, - dodávka analytického softwaru a systémů pro sběr dat, kde je to relevantní.
Interne Kennung: B) Analytické a měřicí přístroje
Haupteinstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte
Los: LOT-0003
Titel: C) Vybavení fytopatologické a bakteriologické laboratoře
Beschreibung: - dodávka biologicky bezpečných pracovních stanic i s laminární prouděním vzduchu, - dodávka sterilizačního zařízení včetně autoklávů a suchých sterilizačních pecí, - dodávka inkubátorů a termostatických komor, - dodávka centrifug, laboratorních chladniček a mrazniček, - dodávka laboratorního vybavení pro mikrobiologickou kultivaci a diagnostiku, - dodávka zařízení pro označování, manipulaci a skladování vzorků.
Interne Kennung: C) Vybavení fytopatologické a bakteriologické laboratoře
Haupteinstufung (cpv): 33124110 Diagnostiksysteme
Los: LOT-0004
Titel: D) Mikroskopy
Beschreibung: - dodávka binokulárních a trinokulárních mikroskopů, - dodávka softwaru pro snímání, analýzu a dokumentaci obrazu, - dodávka příslušenství k mikroskopům a osvětlovacích systémů.
Interne Kennung: D) Mikroskopy
Haupteinstufung (cpv): 38510000 Mikroskope
Los: LOT-0005
Titel: E) Analytické vybavení – chromatograf, spektrometr
Beschreibung: - dodávka systému High-Performance Liquid Chromatography (HPLC) s vhodnými detektory, - dodávka přenosných a laboratorních spektrometrických analyzátorů (e.g. NIR technology), - dodávka zařízení pro přípravu vzorků pro analýzu konopí a konopí, - dodávka analytického softwaru a kalibračních modelů pro stanovení kanabinoidů, - dodávka referenčních a screeningových nástrojů pro kontrolu kvality konopných a konopných produktů.
Interne Kennung: E) Analytické vybavení – chromatograf, spektrometr
Haupteinstufung (cpv): 38432200 Chromatografen
Los: LOT-0007
Titel: G) Fotografické a dokumentační vybavení
Beschreibung: - dodávka profesionálních digitálních fotoaparátů a objektivů, - dodávka digitálních mikroskopických kamer a zobrazovacích systémů, - dodávka stativů, osvětlovacích systémů a fotografického příslušenství, - dodávka zařízení pro vědeckou dokumentaci a reporting, - dodávka nástrojů pro zpracování a archivaci obrazu.
Interne Kennung: G) Fotografické a dokumentační vybavení
Haupteinstufung (cpv): 38650000 Fotografische Geräte