2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa fabrycznie nowych oznakowanych pojazdów o napędzie hybrydowym typu plug-in dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 4 szt. fabrycznie nowych pojazdów oznakowanych o napędzie hybrydowym typu plug-in dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie z możliwością zwiększenia ilości zamawianych pojazdów w ramach prawa opcji maksymalnie o 4 szt. Zamawiający wymaga, aby pojazdy zakupione w ramach opcji były tożsame z pojazdem podstawowym (gwarantowany) . 2. Zakres, wielkość, ilość oraz szczegółowe wymagania dotyczące zamówienia zostały określone w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1A do projektowanych postanowień umowy oraz w załączniku nr 6 do SWZ. 3. Zamawiający wymaga podania przez Wykonawcę w ofercie oprócz ceny również: - marki, modelu, wersja oraz roku produkcji pojazdu; - pojemność skokowa silnika spalinowego (w cm³); - maksymalnej mocy netto silnika spalinowego (w KW); - maksymalnej mocy netto silnika elektrycznego (w KW); - pojemności akumulatora trakcyjnego (elektrycznego) (w kWh); - gwarancji na podzespoły mechaniczne, elektryczne i elektroniczne pojazdu bez limitu kilometrów; - gwarancji na powłokę lakierniczą pojazdu; - gwarancji na perforację elementów nadwozia pojazdu; - gwarancji na pojemność akumulatora silnika trakcyjnego (elektrycznego) pojazdu; - gwarancji na instalację i urządzenia uprzywilejowania; - gwarancji na instalację i sprzęt łączności. 4. Zamawiający wymaga, aby pojazd zakupiony w ramach opcji był tożsamy z pojazdem podstawowym (gwarantowanym). 5. Zamawiający wymaga, aby dostarczone pojazdy w ramach umowy były fabrycznie nowe, wyprodukowane w 2026 r., wolne od wad technicznych i prawnych, dopuszczone do obrotu, do którego nie mają prawa osoby trzecie oraz nie będące przedmiotem żadnego postępowania i zabezpieczenia. 6. Zamawiający wymaga wskazania przez Wykonawcę autoryzowanych stacji obsługi (nazwa i adres) dla zaproponowanego pojazdu na terenie Polski – wykaz złożony do oferty, może być sporządzony przez Wykonawcę jako odrębny dokument. 7. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć przedmiot zamówienia własnym transportem do Wydziału Transportu KWP w Szczecinie ul. Wernyhory 5, w dni robocze w godz. 8.00 – 15.00. 8. Szczegółowe wymagania odnośnie odbioru, warunków gwarancji i płatności przedmiotu zamówienia określone zostały postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: ZZ-2380-70/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114200 Polizeifahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0002
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 4 szt. fabrycznie nowych pojazdów oznakowanych o napędzie hybrydowym typu plug-in dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie z możliwością zwiększenia ilości zamawianych pojazdów w ramach prawa opcji maksymalnie o 4 szt. Zamawiający wymaga, aby pojazdy zakupione w ramach opcji były tożsame z pojazdem podstawowym (gwarantowany) . 2. Zakres, wielkość, ilość oraz szczegółowe wymagania dotyczące zamówienia zostały określone w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1A do projektowanych postanowień umowy oraz w załączniku nr 6 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość zwiększenia ilości zamawianych pojazdów w ramach prawa opcji maksymalnie o 4 szt. Zamawiający zgłosi prawo opcji w terminie do 40 dni od dnia zawarcia umowy. Po upływie wyżej wskazanego terminu, skorzystanie z prawa opcji może nastąpić tylko po wyrażeniu zgody przez Wykonawcę. Termin realizacji opcji nie później niż 40 dni od dnia zgłoszenia prawa opcji.