348453-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Fachverbänden – Proces certyfikacji odczynników serologicznych klas D i C produkowanych przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach oraz innych czynności związanych z utrzymaniem certyfikatów w okresie 5 lat i niezbędnych celem wprowadzania odczynników w tym okresie do obrotu.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProces certyfikacji odczynników serologicznych klas D i C produkowanych przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach oraz innych czynności związanych z utrzymaniem certyfikatów w okresie 5 lat i niezbędnych celem wprowadzania odczynników w tym okresie do obrotu.
BeschreibungProces certyfikacji odczynników serologicznych klas D i C produkowanych przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach oraz innych czynności związanych z utrzymaniem certyfikatów w okresie 5 lat i niezbędnych celem wprowadzania odczynników w tym okresie do obrotu.
Interne KennungZP/PN/21/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98113000 Dienstleistungen von Fachverbänden
5. Los
LosLOT-0001