348464-2026 - Wettbewerb
Polen – Planung einer Strategie für das Management oder den Schutz natürlicher Ressourcen – Wykonanie ekspertyzy i/lub przygotowanie aktualizacji planów zadań ochronnych dla obszarów Natura 2000 realizowane przez RDOŚ w Rzeszowie (Ostoja Jaśliska PLH180014)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie ekspertyzy i/lub przygotowanie aktualizacji planów zadań ochronnych dla obszarów Natura 2000 realizowane przez RDOŚ w Rzeszowie (Ostoja Jaśliska PLH180014)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest przygotowanie aktualizacji planu zadań ochronnych dla specjalnego obszaru ochrony siedlisk Ostoja Jaśliska PLH180014 w ramach zadania wykonanie ekspertyz i/lub przygotowanie aktualizacji planów zadań ochronnych dla obszarów Natura 2000 realizowane przez RDOŚ w Rzeszowie
Interne KennungWPN.261.2.3.2026.ALA
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90712400 Planung einer Strategie für das Management oder den Schutz natürlicher Ressourcen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90710000 Umweltmanagement
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest przygotowanie aktualizacji planu zadań ochronnych dla specjalnego obszaru ochrony siedlisk Ostoja Jaśliska PLH180014 w ramach zadania wykonanie ekspertyz i/lub przygotowanie aktualizacji planów zadań ochronnych dla obszarów Natura 2000 realizowane przez RDOŚ w Rzeszowie. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.