2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dienstverlening Eigenrisicodragerschap uitvoering ziektewet
Beschreibung: “Het contracteren van een kwalitatief goede partij voor de volledige uitvoering van (wettelijke) verplichtingen en taken die horen bij het Eigenrisicodragerschap uitvoering Ziektewet voor medewerkers die ziek uitdienst gaan”. De omvang van de opdracht is niet op voorhand te bepalen. Op basis van het verleden is de omvang uit te drukken in geldelijke bedragen en aan de hand van de instroom en uitstroom van personen. Zie voor meer informatie het beschrijvend document.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avans heeft gekozen voor het toepassen van een Europese Openbare aanbestedingsprocedure. De aanbesteding geschiedt overeenkomstig de van toepassing zijnde gewijzigde Aanbestedingswet 2012.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79990000 Verschiedene Dienstleistungen für Unternehmen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79900000 Veschiedene Dienstleistungen für Unternehmen und andere Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Mogelijkheid tot verlengen