See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa sprzętu medycznego i wyposażenia dla Zespołu Opieki Zdrowotnej we Włoszczowie - Szpitala Powiatowego im. Jana Pawła II”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego dla Zespołu Opieki Zdrowotnej we Włoszczowie - Szpitala Powiatowego im. Jana Pawła II. Zamówienie obejmuje: dostawę, instalację, uruchomienie sprzętu i szkolenie personelu.
Vorherige Bekanntmachung: 222876-2026
Interne Kennung: 05/02/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 33112200 Ultraschallanlage
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1.Aparat USG klasy Premium x 1 szt. Aparat USG x 1 szt.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego dla Zespołu Opieki Zdrowotnej we Włoszczowie - Szpitala Powiatowego im. Jana Pawła II. Zamówienie obejmuje: dostawę, instalację, uruchomienie sprzętu i szkolenie personelu.
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Haupteinstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte, 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamówienie nie przewiduje prawa opcji
Los: LOT-0002
Titel: 2. Sprzęt medyczny.
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: 3. Sprzęt medyczny
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: 4. Aparat USG klasy Premium x 1 szt. Aparat USG x 1 szt.
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: 5. Aparat USG klasy Premium x 1 szt. Aparat USG x 1 szt.
Interne Kennung: Pakiet nr 5