2. Verfahren
Verfahren
Titel: Organisatie van verblijven voor kinderen van het personeel gedurende de vakantieperiodes
Beschreibung: De Kas van de sociale solidariteit en HR Rail organiseren residentiële en niet-residentiële verblijven gedurende de schoolvakantie voor de kinderen van het statutair (actief of gepensioneerd) en contractueel personeel van de Belgische spoorwegen. Die verblijven worden georganiseerd in samenwerking met één of meerdere gespecialiseerde organisaties in het domein. De Kas van de sociale solidariteit (voor het actieve en gepensioneerde statutaire personeel) en HR Rail (voor het contractueel personeel) nemen een deel van de kostprijs van de verblijven ten laste. Dit deel varieert afhankelijk van het type residentieel verblijf (sport, ontspanning, cursussen…) of de dagopvang. De opdracht heeft tot doel het afsluiten van één raamovereenkomst per perceel, voor een maximale duur van 8 jaar. Het afsluiten van raamovereenkomsten zal HR Rail in staat stellen om de aangeboden verblijven op een flexibele manier te moduleren. De opdracht is opgedeeld in volgende percelen: - Perceel 1: de organisatie van niet-residentiële dagopvang voor kinderen (van 3 tot 13 jaar) van het personeel van de Belgische Spoorwegen in actieve dienst tijdens de zomerschoolvakanties. - Perceel 2: de organisatie van residentiële verblijven o De « klassieke » vakantieverblijven voor kinderen tussen 3 en 25 jaar: vakantieverblijven in België en in het buitenland: vrijetijdsbesteding, educatieve cursussen (behalve taalstages), culturele verblijven, sportstages, verre reis buiten Europa… o Taalcursussen in België en in het buitenland: niveau basis en gevorderd o Engelse taalcursussen in een Engelstalig land (Europa) voor een doelgroep vanaf 18 jaar.
Interne Kennung: PPP1J2-291/6028/2026/006/HR4
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55243000 Dienstleistungen von Kinderferienlagern
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dagopvang
Beschreibung: De organisatie van niet-residentiële dagopvang voor kinderen (van 3 tot 13 jaar) van het personeel van de Belgische Spoorwegen in actieve dienst tijdens de zomerschoolvakanties.
Interne Kennung: 2026/006/HR4/1_1
Haupteinstufung (cpv): 85312110 Betreuungsleistungen in Kinderkrippen
Los: LOT-0002
Titel: Residentiële verblijven
Beschreibung: Organisatie van verblijven voor kinderen van het personeel gedurende de vakantieperiodes
Interne Kennung: 2026/006/HR4/2_2
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP1J2-291/6028/2026/006/HR4
Type procedure: Andere procedure in één fase
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 55243000 Vakantiekampen voor kinderen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2026/006/HR4/1_1
Belangrijkste classificatie (cpv): 85312110 Kinderdagverblijven
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2026/006/HR4/2_2