See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa implantów ortopedycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa implantów ortopedycznych w zakresie i ilości określonych w załączniku nr 1– Formularz cenowy”. Dostawa przedmiotu zamówienia wiąże się z bezpłatnym udostępnieniem instrumentarium.
Vorherige Bekanntmachung: 151076-2026
Interne Kennung: ZP.26.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 1: Suplement tkankowy wspomagający regenerację chrząstki stawowej
Beschreibung: Pakiet nr 1: Suplement tkankowy wspomagający regenerację chrząstki stawowej
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 2: Implanty artroskopowe
Beschreibung: Pakiet nr 2: Implanty artroskopowe
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 3: Implanty - kość udowa, ramienna, promieniowa
Beschreibung: Pakiet nr 3: Implanty - kość udowa, ramienna, promieniowa
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 4: Membrana do leczenia ubytków chrzęstno-kostnych
Beschreibung: Pakiet nr 4: Membrana do leczenia ubytków chrzęstno-kostnych
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 5: Implanty ortopedyczne (kolano, stopa, bark)
Beschreibung: Pakiet nr 5: Implanty ortopedyczne (kolano, stopa, bark)
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 6: Implanty do złamań kończyny dolnej i górnej
Beschreibung: Pakiet nr 6: Implanty do złamań kończyny dolnej i górnej
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 7: System do stabilizacji kręgosłupa
Beschreibung: Pakiet nr 7: System do stabilizacji kręgosłupa
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 8: Biomateriały
Beschreibung: Pakiet nr 8: Biomateriały
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 9: Implanty do rekonstrukcji ACL
Beschreibung: Pakiet nr 9: Implanty do rekonstrukcji ACL
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 10: Zestaw do wertebroplastyki
Beschreibung: Pakiet nr 10: Zestaw do wertebroplastyki