348606-2026 - Ergebnis
Polen – Muttern – Dostawa nakrętek i podkładek dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 287-3
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa nakrętek i podkładek dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 287-3
BeschreibungDostawa nakrętek i podkładek dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 287-3
Vorherige Bekanntmachung26580-2026
Interne Kennung702501734
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44531600 Muttern
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa nakrętek i podkładek dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 287-3 w zakresie zadania nr 1-6
BeschreibungDostawa nakrętek i podkładek dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 287-3 w zakresie zadania nr 1-6
Interne Kennungw zakresie zadania nr 1-6
LosLOT-0002
TitelDostawa nakrętek i podkładek dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 287-3 w zakresie zadania nr 7 - 15
BeschreibungDostawa nakrętek i podkładek dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 287-3 w zakresie zadania nr 7 - 15
Interne Kennungw zakresie zadania nr 7 - 15