See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zapewnienie świadczenia wsparcia technicznego producenta oprogramowania niezbędnego do działalności jednostek organizacyjnych Gminy Miasta Rzeszów - VULCAN
Beschreibung: Świadczenie usługi utrzymania, serwisu oraz asysty technicznej Systemu w zakresie oprogramowania VULCAN, niezbędnego do funkcjonowania 109 jednostek organizacyjnych Gminy Miasta Rzeszów
Interne Kennung: ZP-A.271.125.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72253200 Systemunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001