348629-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Tragbare Computer – Pořízení 300 kusů notebooků včetně příslušenství
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPořízení 300 kusů notebooků včetně příslušenství
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky (dále jen „VZ“) je dodávka 300 ks notebooků včetně OS, klávesnice, myši a dokovací stanice. Konkrétní specifikace předmětu a podmínek plnění je uvedena v příloze č. 2 zadávací dokumentace (dále též jen „ZD“) a dále v příloze č. 3 ZD – závazný vzor smlouvy. Technická specifikace odpovídá standardům ICT podle Usnesení Vlády ČR č. 680 ze dne 10. září 2025 a jeho Přílohy č. 1 – Pravidla společného nákupu, závazné pro Ministerstva a jejich Resortní organizace. (https://www.mfcr.cz/cs/o-ministerstvu/hospodareni-resortu/verejne-zakazky/spolecny-nakup/zavazne-technicke-standardy/technicky-standard-ict-komodit-osobni-po-35387)
Interne Kennung1643/260232
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237200 Computerzubehör
5. Los
LosLOT-0001