See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa transportu pacjentów dializowanych na potrzeby SPZOZ-ZZ w Makowie Mazowieckim
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportowych na rzecz Zamawiającego zgodnie z umową oraz dokumentacją przetargową stanowiącą integralną część umowy – dowóz pacjentów leczonych dializoterapią z ich miejsca zamieszkania do Stacji Dializ SPZOZ-ZZ w Makowie Mazowieckim wraz z transportem powrotnym.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa transportu pacjentów dializowanych
Beschreibung: Usługa transportu pacjentów dializowanych na potrzeby SPZOZ-ZZ w Makowie Mazowieckim